Instant Gaming EU
 
 

Modern Warfare III ujawnia Tryb Zombie

Modern Warfare III ujawnia Tryb Zombie

Seria Call of Duty jest ulubieńcem fanów we wszystkich swoich formach, ale jest jeden element, który sprawia, że stoi ona ponad konkurencją poza PvP i jest to tryb Zombie. Call of Duty: Modern Warfare III obiecuje przynieść odnowione doświadczenie, aby utrzymać serię na szczycie, a Zombie będą jej ważną częścią. Ten ekscytujący tryb rozgrywki stał się faworytem fanów na przestrzeni lat i nie można sobie wyobrazić gry Modern Warfare bez niego. Treyarch w końcu rzuciło nieco światła na nową iterację tego trybu, która pojawi się w Call of Duty: Modern Warfare III i w której gracze zmierzą się z nieumarłymi w otwartym świecie.

Operacja Deadbolt

Tryb Zombie w Call of Duty: Modern Warfare III zaoferuje graczom zupełnie inny rodzaj doświadczenia. Tym razem zmierzymy się z nieumarłymi i żywymi zagrożeniami. Z jednej strony mamy klasyczne Zombie, które nie pragną niczego więcej niż pożerania naszego ciała. Z drugiej strony, członkowie Terminus Outcomes, prywatnej firmy wojskowej, będą również sprzeciwiać się twoim wysiłkom, aby powstrzymać ich przed zbieraniem cennych zasobów. Task Force 141 będzie musiał zmierzyć się z obydwoma zagrożeniami w nowym rozdziale ulubionego przez fanów trybu.

 

 

Zombies to wieloetapowe doświadczenie osadzone w otwartym świecie, w którym będziesz współpracować z innymi międzynarodowymi zespołami, aby powstrzymać zombie. Oficjalny post na blogu Call of Duty: Modern Warfare III opisuje to doświadczenie w następujący sposób:

"Przygotuj się na powstrzymanie inwazji w różnych regionach, które eskalują poziom trudności, z kluczowymi funkcjami Zombies i kawalkadą sekretów do odkrycia. Przygotuj się na przetrwanie w otwartym świecie, w trybie gracz kontra środowisko (PvE), dzielone z innymi oddziałami, a także na szereg specjalnych misji fabularnych. Spodziewaj się wielu unikalnych elementów, wyzwań, a także przerywników filmowych, które wzmocnią główne wydarzenia fabularne".

Treyarch potwierdziło również, że tryb Zombie będzie dostępny wraz z kampanią i trybem wieloosobowym w momencie premiery Call of Duty: Modern Warfare III. Będziecie mogli cieszyć się ulubionym doświadczeniem od 10 listopada na PC, PlayStation i Xbox. Jak zwykle, nasza porównywarka jest kluczem do zdobycia cdkeya Call of Duty: Modern Warfare III w najlepszej cenie, bez względu na platformę, na której zdecydujesz się zagrać.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare