Call of Duty: Black Ops - Cold War nie zintegruje Warzone do grudnia.

Call of Duty: Black Ops - Cold War nie zintegruje Warzone do grudnia.

Im więcej wiemy o Call of Duty: Black Ops - Cold War, tym bardziej chcemy w to grać. Nadchodząca odsłona serii strzelanek FPS Black Ops będzie dostępna w przyszłym miesiącu wraz z konsolami następnej generacji, ale wydaje się, że premiera nie odbędzie się bez odrobiny dramatu. Jak wie każdy gracz Call of Duty, Call of Duty: Warzone całkowicie zmieniło sposób podejścia do licencji. Ogromny napływ graczy, który bezpłatna wersja Call of Duty: Modern Warfare wprowadziła do niektórych trybów wieloosobowych, wywarł duży wpływ także na główną grę. Warzone stało się bardzo ważne dla społeczności Call of Duty. Niektórzy mogą powiedzieć, że w tej chwili jest on nawet ważniejszy niż Modern Warfare. To jest główny powód, dla którego Call of Duty: Black Ops - Cold War nie mógł tego porzucić. Integracja wszystkich tych graczy w nowej grze jest koniecznością, chyba że deweloperzy chcą podzielić społeczność.

We wrześniu Activision ogłosił, że Call of Duty: Black Ops - Cold War i Warzone będą pracować razem. Wszyscy spodziewali się, że nastąpi to w ciągu zaledwie kilku tygodni, kiedy to nowa gra ukaże się 13 listopada. Wydaje się jednak, że integracja obu gier nie będzie taka łatwa, a deweloperzy właśnie ogłosili, że Warzone nie będzie współpracował z Call of Duty: Black Ops - Cold War aż do późniejszej daty. Łączenie obu gier będzie świetnym sposobem na coroczną aktualizację Warzone i wielu graczy niecierpliwie na to czeka. Będą dość rozczarowani, że będą musieli czekać jeszcze trochę dłużej.

 

 

Ale nie wszystko będzie złymi wiadomościami. Kiedy Call of Duty: Black Ops - Cold War zintegruje Warzone w grudniu, będziesz mógł używać wszystkich broni i operatorów, których odblokowałeś w nowej grze. Każdy czas, który spędzisz grając w Cold War, będzie na pewno całkiem użyteczny, gdy nowa zawartość pojawi się w Warzone miesiąc później. Jeśli nie planujesz jeszcze zakupu nowej gry, w Warzone będzie nadal można grać na platformach, które są dostępne już teraz, a cross-play będzie dostępny. Nie będziesz miał żadnych problemów z kontynuowaniem gry w ten sposób, jak teraz.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare