Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Kup Call of Duty Black Ops 2

Utwórz powiadomienie cenowe dla Call of Duty Black Ops 2

Najlepsi sprzedawcy

UWAGA:

Rosyjskie wersje Black Ops 2 mają blokadę regionu dla wielu graczy. Dlatego możesz grać tylko z osobami, które posiadają rosyjską wersję gry. Osadzone w najbliższej przyszłości Call of Duty Black Ops 2 odbędzie się zarówno w latach 80-tych jak i 2025 i wprowadzi Cię w konflikt pomiędzy USAi Chinami. Zadanie stanie się trudniejsze z tego prostego powodu, że były agent CIA "Raul Menendez" postanowił po prostu zdradzić swojego pracodawcę i przejąć kontrolę nad amerykańską infrastrukturą wojskową. Obecnie jest on wyposażony w armię bezzałogowych samolotów należących do armii amerykańskiej. Raul Menendez zaatakuje Stany Zjednoczone Ameryki na ich własnym terytorium!W tej drugiej części Call of Duty Black Ops będziemy grać dwoma różnymi postaciami, w zależności od czasu, Alexem Masonem i jego synem Davidem. Misje będą miały miejsce w różnych środowiskach, takich jak Ameryka Środkowa, Afganistan, Singapur, Jemen czy Los Angeles ... Podczas swojej przygody w 2025 roku gracz będzie używał najlepszego z najlepszych pod względem futurystycznej broni wojskowej.Twórcy gry Call of Duty Black Ops 2 ciężko pracowali nad rozwojem multiplayera. Po pierwsze, rodzi się nowy system "Stwórz klasę", dzięki któremu można stworzyć do 10 różnych kombinacji obiektów, co przesuwa dostosowanie na nowy poziom. Gracze będą mieli również dostęp do trybu "rywalizacji", możliwości transmisji strumieniowej i różnych narzędzi do transmisji gry na całym świecie. Wszystkie te nowości pokazują, że Call of Duty Black Ops 2 chce być jednym z największych aktorów sceny e-sportowej w najbliższych latach.Jeśli chodzi o tryb zombie, deweloperzy ogłosili trzy różne tryby gry. Pierwszy tryb nosi nazwę "Tranzit", w tym trybie można zagrać do czterech graczy na dużej mapie z pełną ilością rzeczy do zobaczenia i odkrycia... i oczywiście wiele zombie... Możliwe jest także szybsze przemieszczanie się autobusem z jednego sektora do drugiego, co również zwiększa szanse na złapanie przez hordę zombie. "Tranzit" oferuje w pewnym sensie "przygodę" w tym samym stylu co Left 4 Dead, ale na większej mapie.Drugi tryb gry to klasyczny "Survival", w którym będziemy musieli walczyć z hordami zombie na zamkniętych poziomach. Dobrze jest wiedzieć, że poziomy są w rzeczywistości częścią dużego trybu mapy "Tranzit", wycięte i dostosowane do tego trybu gry.Wreszcie ostatnią dużą wiadomością jest tryb "Grief", jest jak tryb "Survival", ale tym razem między dwoma zespołami 4 graczy i hordami zombie. W tym trybie gry, gracze nie mogą zabijać się nawzajem, ale mogą próbować usidlić drugą drużynę, aby "pomóc" im umrzeć. Nadchodzi mnóstwo zabawy!

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla CoD Black Ops 2

Komentarze na Call of Duty Black Ops 2

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Noone
Noone
23 lut 2022, 00:16nadlcompare.fr
Un jeu qui a marqué mon enfance, tant de souvenirs sur ce jeu ! Surement un de mes préférés de la franchise !
Gra, która naznaczyła moje dzieciństwo, tak wiele wspomnień związanych z tą grą! Zdecydowanie jeden z moich ulubionych filmów z tej serii!
raymond
raymond
10 sie 2018, 14:32nadlcompare.com
good game good quality
dobra gra dobra jakość
Callum
Callum
25 lip 2018, 22:51nadlcompare.com
Great
Świetnie
Jackson Oldenburg
Jackson Oldenburg
8 lut 2018, 00:40nadlcompare.com
I don't even know
Nawet nie wiem.
ryperz
ryperz
25 paź 2016, 16:20nadlcompare.fr
Bonjour, puis-je jouer à Call of Duty Black OPS 2 en ayant acheter une clée russe sachant que j'habites en France ?
Witam, czy mogę zagrać w Call of Duty Black OPS 2 po zakupie rosyjskiego klucza wiedząc, że mieszkam we Francji?
Adam Ziane
Adam Ziane
16 kwi 2016, 17:10nadlcompare.fr
Coollllll
Coollllll
Guni
Guni
8 maj 2013, 19:50nadlcompare.fr
Bonjour en lisant les commentaires précédents je me pose une question: à propos de la version UK only on peut voir qu'en fait c'est la version polonaise qu'on doit passer en UK. Cependant sommes nous autorisé à jouer sur les serveur Fr ou uniquement Polonais?
Przeczytałem poprzednie komentarze i mam pytanie: co do wersji UK only, widzimy, że tak naprawdę to polska wersja jest tą, którą mamy grać w UK. Jednak czy możemy grać na serwerze UK czy tylko w Polsce?
Admin
Admin
19 lut 2013, 18:19nadlcompare.fr
<blockquote><a href="#comment3619">drant wrote:</a> Bonjour, Mon fils a acheté le jeu sur PC call of duty black ops II et mon autre fils souhaiterait jouer avec lui, où peut on acheter une 2ème clé ?? Merci d'avance.</blockquote> Bonjour Drant, Je vous ai répondu sur votre adresse mail. La réponse est oui ! Cdlt.
<blockquote><a href="#comment3619">drant wrote:</a> Witam, Mój syn kupił grę na PC call of duty black ops II i mój drugi syn chciałby z nim zagrać, gdzie możemy kupić 2gi klucz? Z góry dziękuję.</blockquote> Witaj Drant, Odpisałem na Twój adres e-mail. Odpowiedź brzmi: tak! Cdlt.
drant
drant
19 lut 2013, 12:31nadlcompare.fr
Bonjour, Mon fils a acheté le jeu sur PC call of duty black ops II et mon autre fils souhaiterait jouer avec lui, où peut on acheter une 2ème clé ?? Merci d'avance.
Witam, Mój syn kupił grę na PC call of duty black ops II i mój drugi syn chciałby z nim zagrać, gdzie możemy kupić 2gi klucz? Z góry dziękuję.
admin
admin
29 sty 2013, 22:04nadlcompare.fr
Bonjour ARAFEENWY, Cela veut dire que le jeu n'est qu'en Anglais oui. Il n'y a pas la version Fr.
Witaj ARAFEENWY, Oznacza to, że gra jest tylko w języku angielskim tak. Nie ma wersji francuskiej.
Wyświetl więcej komentarzy
Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
 • Informacje techniczne

 • Oficjalna strona : CoD Black Ops 2
 • Kategorie : FPS
 • Edytor : Activision
 • Deweloper : Treyarch
 • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
 • Data wydania : 12 lis 2012
 • Wymagania systemowe
  • Minimalne
  • OS : XP / Vista / 7
  • CPU : Intel Core2 Duo E6600 / AMD Phenom X3 8750
  • RAM : 2 GB
  • GPU : GeForce 8600GT / Radeon X1950Pro
  • HDD : 10 GB
 • Kategoria wiekowa
 • PEGI 18
 •   35 Steam Achievements
 • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Call of Duty Black Ops 2.
 • Call of Duty Black Ops 2 zostanie wysłany jako podarunek Steam bez żadnych ograniczeń geograficznych.

Dowiedz się więcej
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare