Instant Gaming EU
 
 

Activision potwierdza datę premiery Call of Duty: Modern Warfare III

Activision potwierdza datę premiery Call of Duty: Modern Warfare III

Po kilku tygodniach spekulacji, które wskazywały na Modern Warfare jako nową odsłonę serii Call of Duty, Activision wreszcie rozstrzygnęło tę kwestię, prezentując oficjalny teaser ujawniający Call of Duty: Modern Warfare III. Niestety wideo nie zdradza nic na temat nowości, jakie zawierać będzie nadchodzący tytuł jednej z najpopularniejszych serii FPS wszech czasów. Zamiast tego, teaser wideo skupia się na ujawnieniu oficjalnego logo gry i pozostawia nas zastanawiających się nad przyszłością serii.

 

 

Call of Duty: Modern Warfare 2 od jakiegoś czasu zajmuje czas fanów. Gra pobiła rekordy w serii, a jej sequel ma na celu podążanie tą samą ścieżką i utrzymanie zdrowej społeczności wspierającej serię. Oczywiście jest całkiem prawdopodobne, że nowe Call of Duty: Modern Warfare III przyniesie znaczące zmiany w Call of Duty: Warzone, podobnie jak jego poprzednik. Darmowa wersja serii Call of Duty nadal zapewnia rozrywkę ogromnej liczbie graczy dzięki ekscytującemu doświadczeniu Battle Royale, które co sezon otrzymuje nowe dodatki.

Już wkrótce

Teaser ujawnia datę premiery Call of Duty: Modern Warfare III. Okazuje się, że nowe Call of Duty pojawi się wcześniej niż oczekiwano i będzie można w nie zagrać już 10 listopada. Nie musicie się martwić, jeśli jesteście użytkownikami PlayStation. Activision i Microsoft potwierdziły, że Call of Duty nie stanie się exclusivem na konsolę Xbox, przynajmniej na razie.

Z niecierpliwością czekamy na więcej informacji o funkcjach Call of Duty: Modern Warfare III, a deweloper powinien ujawnić więcej szczegółów w nadchodzących tygodniach. W międzyczasie możesz kontynuować granie w Call of Duty: Modern Warfare 2 bez żadnych obaw i mieć pewność, że najlepsze oferty na cyfrowe klucze do Call of Duty: Modern Warfare III będą wkrótce dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare