Call of Duty: Modern Warfare 2 bije rekordy serii

Call of Duty: Modern Warfare 2 bije rekordy serii

Bez cienia wątpliwości możemy powiedzieć, że seria Call of Duty nie umiera. Niektórzy przepowiadali, że premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 nie wystarczy, by seria podniosła się po katastrofalnym epizodzie znanym jako Call of Duty: Vanguard. W rzeczywistości nie było aż tak źle, choć gra rozczarowała wielu graczy długą listą problemów na starcie. W każdym razie okazuje się, że Modern Warfare 2 już udowodniło, że ogromna społeczność fanów Call of Duty nadal wspiera tę serię i możemy teraz poprzeć to stwierdzenie liczbami i faktami.

 

 

Activision potwierdziło, że Call of Duty: Modern Warfare 2 wygenerowało ponad 800 milionów dolarów przychodu w ciągu pierwszych trzech dni, pozostawiając w tyle swoich poprzedników z serii z dużym marginesem i stając się "najlepiej sprzedającym się weekendem otwarcia nr 1 w historii" dla całej serii Call of Duty. Nie wiadomo jeszcze, czy tendencja ta utrzyma się w kolejnych tygodniach, czy też powrót Task Force 141 stanie się najbardziej dochodowym wydarzeniem w historii długowiecznej serii FPS. Obecnie w grze brakuje niektórych funkcji, ale zostaną one wkrótce dodane wraz z dodatkową zawartością razem z rozpoczęciem Sezonu 01. Większość graczy jest zadowolona z obecnego stanu gry, nawet pomimo pewnych błędów, a sytuacja nie przypomina tego, co stało się z Vanguard.

 

 

Takie liczby pokazują, że Call of Duty jest dalekie od stania się martwą franczyzą, nawet jeśli ma obecnie znacznie więcej konkurentów niż w przeszłości, a gatunek jest pełen dobrych gier, gdzie niektóre z nich są nawet darmowe. Jeśli zastanawiasz się nad jego ogromnym sukcesem i chcesz go wypróbować, możesz znaleźć najlepsze oferty kodów Call of Duty: Modern Warfare 2 w naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare