Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin

 • PC
 • XboxOne
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Oto początek legendy. Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin to nastawiona na akcję gra RPG, która opowiada nową historię, a jednocześnie zawiera wiele kultowych potworów i zawodów z serii Final Fantasy.  Akcja gry toczy się w nienazwanej krainie, w której Cztery Czary przejęły kontrolę nad kryształami świata, pozostawiając krainę w rękach Chaosu. Wypełniając starożytną przepowiednię, czwórka bohaterów zbiera się, aby pokonać Chaos i przywrócić pokój na świecie. Bohaterowie Światła - Jack, Ash, Jed i Neon - muszą wyruszyć w podróż, aby znaleźć odpowiedzi i wyzwolić ziemię. Ale i w nich samych budzą się cienie. Czy uda im się wyzwolić świat z objęć Chaosu, czy też tylko powiększą otaczającą ich ciemność?  Kontrolujesz Jacka Garlanda, jednego z przepowiedzianych Bohaterów Światła. Jack może przełączać się między różnymi zawodami. Zacznij od podstawowych zawodów, takich jak Pojedynek, Mag, Ułan i Maruder. Następnie możesz awansować na profesje zaawansowane, takie jak Rycerz, Mnich, Biały Mag i Dragoon. Możesz nawet sięgnąć po profesje eksperckie: Void Knight, Sage, Paladin, Ninja i wiele innych.  Wyposaż swoje postacie w specjalistyczną broń i przygotuj się na misje. W jednej partii może brać udział do 3 postaci. Możesz także grać w trybie wieloosobowym, w którym może współpracować do 3 graczy.  Na mapie świata znajdziesz różne lokacje, które możesz odwiedzić i zbadać. Rozmawiaj z postaciami niezależnymi, aby znaleźć misje do wykonania. Zmierz się z potworami w walce w czasie rzeczywistym. Jeśli uda ci się opróżnić "break gauge" potwora, możesz wykonać ruch kończący, który zamieni go w kryształ, co pozwoli ci zebrać jego szczątki, aby uzupełnić swój magiczny licznik.  Świat potrzebuje bohaterów. Zostań tym wojownikiem, który ocali krainę przed Chaosem. Twoja legenda zaczyna się już teraz dzięki Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin

  Użyj cd-key na Steam.

  Użyj klucza cyfrowego w kliencie Epic Games, aby pobrać Twoja gra.

  Użyj kodu gry Twoja gra PS5 w Playstation Network

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  Komentarze na Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  aj011
  aj011
  25 lut 2022, 10:12na dlcompare.fr
  Tellement hâte de l'essayer !!
  Tak się cieszę, że mogę go wypróbować!
  Francisc546
  Francisc546
  23 lut 2022, 00:05na dlcompare.pt
  Looks like a game I would play for sure
  Wygląda jak gra, w którą na pewno bym zagrał
  gennyshark
  gennyshark
  9 lut 2022, 14:01na dlcompare.com
  I'm a great fan of FF serie. Stranger of Paradise Final Fantasy Origin is an action RPG created in collaboration with the authors of the Ninja Gaiden and Nioh series, and represents a great new horizon for the Final Fantasy series. I cannot wait to play it!
  Jestem wielkim fanem serii FF. Stranger of Paradise Final Fantasy Origin to RPG akcji stworzony we współpracy z twórcami serii Ninja Gaiden i Nioh, który reprezentuje nowy, wspaniały horyzont dla serii Final Fantasy. Nie mogę się doczekać, żeby w nią zagrać!
  Jail
  Jail
  7 lut 2022, 19:18na dlcompare.fr
  Il a l'air magnifique ! Je le veux !
  Wygląda pięknie! Chcę go!
  Reign
  Reign
  3 lut 2022, 03:01na dlcompare.fr
  Incroyable, hâte de voir ce que le jeu vaut !
  Niewiarygodne, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co gra jest warta!
  Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare