Instant Gaming EU
 
 

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin

 • PC
 • PS5
 • Xbox Series X

Najlepsi sprzedawcy

  Oto początek legendy. Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin to nastawiona na akcję gra RPG, która opowiada nową historię, a jednocześnie zawiera wiele kultowych potworów i zawodów z serii Final Fantasy.  Akcja gry toczy się w nienazwanej krainie, w której Cztery Czary przejęły kontrolę nad kryształami świata, pozostawiając krainę w rękach Chaosu. Wypełniając starożytną przepowiednię, czwórka bohaterów zbiera się, aby pokonać Chaos i przywrócić pokój na świecie. Bohaterowie Światła - Jack, Ash, Jed i Neon - muszą wyruszyć w podróż, aby znaleźć odpowiedzi i wyzwolić ziemię. Ale i w nich samych budzą się cienie. Czy uda im się wyzwolić świat z objęć Chaosu, czy też tylko powiększą otaczającą ich ciemność?  Kontrolujesz Jacka Garlanda, jednego z przepowiedzianych Bohaterów Światła. Jack może przełączać się między różnymi zawodami. Zacznij od podstawowych zawodów, takich jak Pojedynek, Mag, Ułan i Maruder. Następnie możesz awansować na profesje zaawansowane, takie jak Rycerz, Mnich, Biały Mag i Dragoon. Możesz nawet sięgnąć po profesje eksperckie: Void Knight, Sage, Paladin, Ninja i wiele innych.  Wyposaż swoje postacie w specjalistyczną broń i przygotuj się na misje. W jednej partii może brać udział do 3 postaci. Możesz także grać w trybie wieloosobowym, w którym może współpracować do 3 graczy.  Na mapie świata znajdziesz różne lokacje, które możesz odwiedzić i zbadać. Rozmawiaj z postaciami niezależnymi, aby znaleźć misje do wykonania. Zmierz się z potworami w walce w czasie rzeczywistym. Jeśli uda ci się opróżnić "break gauge" potwora, możesz wykonać ruch kończący, który zamieni go w kryształ, co pozwoli ci zebrać jego szczątki, aby uzupełnić swój magiczny licznik.  Świat potrzebuje bohaterów. Zostań tym wojownikiem, który ocali krainę przed Chaosem. Twoja legenda zaczyna się już teraz dzięki Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Stranger of Paradise Final Fantasy Origin?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  (*) Znaleźliśmy ten produkt wśród 15 sprzedawców, najniższa cena to 38.19zł w G2A, a nasi użytkownicy pozostawili 5 komentarzy

  Komentarze na Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin

  gennyshark
  gennyshark
  9 lut 2022, 14:01na dlcompare.com
  I'm a great fan of FF serie. Stranger of Paradise Final Fantasy Origin is an action RPG created in collaboration with the authors of the Ninja Gaiden and Nioh series, and represents a great new horizon for the Final Fantasy series. I cannot wait to play it!
  Jestem wielkim fanem serii FF. Stranger of Paradise Final Fantasy Origin to RPG akcji stworzony we współpracy z twórcami serii Ninja Gaiden i Nioh, który reprezentuje nowy, wspaniały horyzont dla serii Final Fantasy. Nie mogę się doczekać, żeby w nią zagrać!
  aj011
  aj011
  25 lut 2022, 10:12na dlcompare.fr
  Tellement hâte de l'essayer !!
  Tak się cieszę, że mogę go wypróbować!
  Francisc546
  Francisc546
  23 lut 2022, 00:05na dlcompare.pt
  Looks like a game I would play for sure
  Wygląda jak gra, w którą na pewno bym zagrał
  Jail
  Jail
  7 lut 2022, 19:18na dlcompare.fr
  Il a l'air magnifique ! Je le veux !
  Wygląda pięknie! Chcę go!
  Reign
  Reign
  3 lut 2022, 03:01na dlcompare.fr
  Incroyable, hâte de voir ce que le jeu vaut !
  Niewiarygodne, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co gra jest warta!

  Może Ci się również spodobać

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare