Kup Star Wars Battlefront II (2017)

 • PC
 • PS4
 • PS5
 • XboxOne
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

Seria Battlefront jest ulubioną serią gier wideo od samego początku. Pozwalając graczom stać się prawdziwą częścią bitew, które pomogły zdefiniować świat Gwiezdnych Wojen. Ta gra jest kontynuacją uznanej Star Wars Battlefront, która zdefiniowała ponowne uruchomienie serii w 2015 roku. Niezależnie od tego, czy opowiedzieli się po stronie Rebeliantów, Republiki, Imperium, czy separatystów, te gry dały Ci szansę na włączenie się w historię wszechświata. Teraz, dzięki Star Wars Battlefront II od DICE, doświadczenie nabierze zupełnie nowej formy. Na razie można będzie grać we wszystkie trzy okresy, których częścią jest seria Star Wars. Prequele, oryginalna trylogia i nowe filmy są tutaj, podobnie jak postacie i światy, które pomogły im stać się hitami, którymi są dzisiaj. Ale to nie wszystko, w zabawny sposób, zobaczysz powstanie Pierwszego Porządku poprzez upadek Imperium. Zobaczysz 30-letnią lukę wypełnioną przez żołnierza sił specjalnych o imieniu Iden Versio, który próbuje powstrzymać Imperium przed upadkiem po bitwie o Endor. Zobacz zaginioną historię sagi Star Wars w tym dogłębnym trybie dla jednego gracza. Nie myśl jednak, że tryb wieloosobowy został zapomniany. Jeśli już, to został ulepszony. Na razie możesz walczyć nawet z 40 graczami, biegając, latając, prowadząc pojazdy i przebijając się przez intensywne bitwy. Możesz wybrać klasę żołnierza, pilotować legendarne pojazdy, a nawet stać się jedną z największych postaci Gwiezdnych Wojen. Ziemia, niebo, przestrzeń kosmiczna i wiele innych - to bitwy w Star Wars Battlefront II.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Star Wars Battlefront 2

  Komentarze na Star Wars Battlefront II (2017)

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Bobby
  Bobby
  6 lip 2022, 00:05na dlcompare.fr
  Malgré les débuts catastrophique de Star wars battlefront 2, Je trouve le jeu vraiment bien maintenant. Le gameplay est bon et j'aime le système de points pour obtenir des héros en game.
  Mimo katastrofalnego początku Star Wars Battlefront 2, teraz uważam, że gra jest naprawdę dobra. Rozgrywka jest dobra i podoba mi się system punktów do zdobywania bohaterów w grze.
  Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
  • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Twoja gra.

  • Użyj klucza cyfrowego na Origin, aby pobrać Twoja gra.
  • Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Dowiedz się więcej
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare