Star Wars Battlefront 2 będzie darmowy na PC

Star Wars Battlefront 2 będzie darmowy na PC

Święta, święta i po świętach, a my mieliśmy w tym czasie sporo darmowych gier. Po zakończeniu obchodów świątecznych, 2021 rok nadal będzie rokiem, w którym będziemy mogli otrzymać wiele gier wideo bez konieczności płacenia za nie ani grosza. Przynajmniej w Epic Games Store, gdzie jedna lub więcej darmowych gier tygodniowo wydaje się być normą także na początku tego roku.

Już teraz możesz ubiegać się o bezpłatną kopię Crying Suns w Epic Games Store. Jest to taktyczna gra typu rogue-lite, która przypomina Faster Than Light. W Crying Suns zagrasz jako dowódca statku kosmicznego, który budzi się we wszechświecie, gdzie droidy, które podtrzymywały ludzkie życie, dawno przestały działać. Będziesz musiał zbadać galaktykę, aby odkryć przyczynę obecnej sytuacji i spróbować ją naprawić. Będziesz miał do dyspozycji kilka statków kosmicznych, każdy z nich o unikalnych możliwościach i systemach uzbrojenia. Potyczki w Twojej podróży są generowane losowo i będziesz musiał zarządzać paliwem swojego statku, aby poruszać się po różnych systemach gwiezdnych. W miarę postępów w grze odblokujesz różne statki, co poszerzy Twoje możliwości wyboru. Każdy z nich oferuje inny styl rozgrywki.

 


Masz cały tydzień na odebranie Crying Suns zanim zostanie ona zastąpiona przez Star Wars Battlefront II, jedną z najbardziej imponujących gier opartych na kultowej serii sci-fi. Nie zapomnij odwiedzić ponownie Epic Games Store na PC i odebrać darmową kopię tej gry, aby wziąć udział w ogromnych bitwach we wszechświecie Star Wars. Z mnóstwem postaci do wyboru i legendarnych postaci z filmów, do odblokowania i grania, Star Wars Battlefront II oferuje unikalne doświadczenie, które jest idealne dla fanów Gwiezdnych Wojen.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare