Star Wars Episode I Racer potrzebuje więcej czasu, aby być gotowy

Star Wars Episode I Racer potrzebuje więcej czasu, aby być gotowy

Gwiezdne Wojny to jedna z najdłużej obecnych na rynku i popularnych licencji science-fiction. Kiedy wydano Gwiezdne wojny, część I: Mroczne widmo, miliony fanów ustawiły się w kolejce przy wejściu do kin na całym świecie, aby je obejrzeć i był to wielki sukces. Istnieje wiele gier inspirowanych licencją, a niektóre z najlepszych zostały wydane w ciągu ostatnich kilku lat. Star Wars Jedi: Fallen Order czy Star Wars Battlefront II to tylko kilka dobrych przykładów, ale jest też Knights of the Old Republic, świetna gra RPG, która jest uwielbiana przez fanów, chociaż jest znacznie starsza. Jest jedna gra o Gwiezdnych Wojnach, która była wielkim hitem, kiedy została wydana i która nie ma nic wspólnego z Jedi, mieczami świetlnymi, czy walką. Star Wars Episode I: Racer ponownie przeżywa sekwencję wyścigów pokazaną w filmie, w której bardzo młody Anakin Skywalker rywalizuje z innymi pilotami w szalonych wyścigach.

 

star wars racer

 

Nowa wersja gry jest obecnie opracowywana przez Aspyr Media i miała zostać wydana dzisiaj na PlayStation 4 i Nintendo Switch, ale wygląda na to, że ta zmodernizowana wersja oryginalnego Star Wars Episode I Racer z 1999 roku nie będzie gotowa na czas. Studio ujawniło to za pośrednictwem Tweeta na swoim oficjalnym koncie.

Star Wars Episode I: Racer znajdziemy ulepszoną grafikę i ponad 25 unikatowych pilotów, którzy będą konkurować jako najszybsi na różnych torach w różnych światach. Chociaż opóźnienie nie jest aż tak znaczące, ponieważ premiera jest zaplanowana na 26 maja, rozczarowujące jest, aby dowiedzieć się o tym na kilka godzin przed datą, kiedy spodziewałeś się w niego zagrać.

Na szczęście istnieje wiele gier Star Wars dostępnych dla graczy i możesz na przykład wypróbować nowe tryby rozgrywki i funkcje, które zostały zawarte w Star Wars Jedi: Fallen Order lub Star Wars: Battlefront II.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare