You are here
We also support
 
 
 
 

Star Wars: Battlefront II powstaje z popiołów

Star Wars: Battlefront II powstaje z popiołów
18 sty 2021, 15:22

Nie jest tajemnicą, że Star Wars ma wielu fanów, którzy kochają każdy jego aspekt. Nie tylko filmy cieszą się ogromną popularnością, ale można też znaleźć komiksy, książki, seriale telewizyjne i gry wideo, które pozwalają zagłębić się we wszechświat stworzony przez George'a Lucasa. Jeśli chodzi o gry wideo, Star Wars Battlefront II jest jednym z największych tytułów w tej serii i od momentu wydania przyciąga uwagę wielu fanów. Jego premiera wiązała się z wieloma kontrowersjami dotyczącymi skrzynek z łupami w grze, ale twórcom udało się ukształtować grę w taką, która z biegiem lat przemówiła do wielu graczy, dodając do niej dodatkową treść i nową mechanikę.

 

 

Mimo, że są ludzie, którzy uwielbiają brać udział w ogromnych bitwach, które oferuje Star Wars Battlefront II, skupienie fanów przeniosło się na inne gry, takie jak Star Wars: Squadrons i Star Wars Jedi: Fallen Order, kiedy te gry zostały wprowadzone na rynek. Jednak Battlefront II jest obecnie dostępny za darmo w Epic Games Store, a to okazało się najlepszym powodem dla jeszcze większej liczby fanów, aby w niego zagrać. Sukces rozdania, które rozpoczęło się w zeszły czwartek, jest tak ogromny, że nawet dziś jest bardzo prawdopodobne, że nadal będziesz miał problemy z graniem w gry wieloosobowe w Star Wars Battlefront II. W rzeczywistości serwery EA kilka razy zawiesiły się w trakcie weekendu, a gracze nie byli w stanie połączyć się z nimi, aby wziąć udział w bitwach multiplayer.

 

 

Oczywiście EA pracowało nad rozwiązaniem tych problemów i wydaje się, że dziś wszystko działa dobrze, ale może to być również spowodowane tym, że weekend się skończył. Jeśli zdecydujesz się odebrać grę za darmo na PC za pośrednictwem Epic Games Store, pamiętaj, że w kampanię dla jednego gracza Star Wars Battlefront II można grać tak czy inaczej. Masz czas do następnego czwartku, aby otrzymać darmową kopię Star Wars Battlefront II w Epic Games Store, ponieważ zostanie ona zastąpiona przez Galactic Civilizations III.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare