Star Wars Battlefront II otrzymuje ostateczną aktualizację

Star Wars Battlefront II otrzymuje ostateczną aktualizację

17 listopada 2017 r. był datą, którą wielu fanów Star Wars zapamięta. Premiera Star Wars Battlefront II ma zostać zapamiętana z powodu niepotrzebnej i kontrowersyjnej wypowiedzi EA na Redditcie, która zdołała stać się najbardziej złapkowanym w dół postem w historii platformy. System mikropłatności w grze dość wyraźnie pochylił się, aby zapewnić nieuczciwą przewagę tym, którzy kupili skrzynki z łupami, a ogromna reakcja społeczności zmusiła EA do jej usunięcia, choć tymczasowo. Co ciekawe, system został zmieniony, aby oferować wyłącznie przedmioty kosmetyczne, ale to wydarzenie miało duży wpływ na wydanie Star Wars Battlefront II

 

 

Prawie trzy lata później Star Wars Battlefront II znalazło swoje miejsce w sercach fanów. DICE  stale wydaje nowe treści do gry poprzez bezpłatne aktualizacje, ale wydaje się, że kończy się to dzisiaj wraz z uruchomieniem The Battle of Scarif. Dyrektor kreatywny Star Wars Battlefront II Dennis Brännvall ogłosił w liście do społeczności, że będzie to ostatnia aktualizacja gry. DICE nie doda już żadnej zawartości do Star Wars Battlefront II.

Po kwietniu przechodzimy do fazy, w której serwery, wyzwania w grze, powtarzające się wydarzenia, takie jak Podwójny XP i inne, a game support przeniesie tę szeroką i bogatą rozgrywkę w Star Wars w przyszłości. Oznacza to, że odchodzimy od dostarczania regularnych aktualizacji treści.

Oczywiście nie wspomniano o żadnych nowych projektach, więc nie wiemy, czy zespół programistów zamierza pracować nad sequelem Star Wars Battlefront II. Przynajmniej dobrze wiedzieć, że serwery będą nadal działać i że wszyscy nadal możecie grać w tę grę.

 

 

W tym samym liście nakreślono zawartość The Battle of Scarif. Ostatnia aktualizacja do Star Wars Battlefront II dodaje erę Age of Rebellion do Supremacy i Instant Action. Obejmuje także tropikalną planetę Scarif. Starfightery można teraz pilotować w większości lokacji Age of Rebellion Supremacy i dostępny jest także nowy tryb rozgrywki, który pozwala grać solo przeciwko botom we wszystkich lokalizacjach obsługujących tryb współpracy oraz w trybie Instant Action. Aktualizacja zawiera również nowe wyglądy Dartha Maula, cesarza Palpatine'a, Reya i Najwyższego Przywódcy Kylo Rena.

Nie wiemy jeszcze, czy w przyszłości pojawi się Star Wars Battlefront III, ale druga część tej serii zdecydowanie zawiera więcej niż wystarczającą ilość treści, aby zadowolić fanów Star Wars przez chwilę. DICE może poszczycić się odkupieniem gry, o której wszyscy myśleli, że nie jest zbawieniem, po jednym z najgorszych premier w historii gier wideo.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare