Star Wars: Battlefront II osiąga niespotykane dotąd liczby

Star Wars: Battlefront II osiąga niespotykane dotąd liczby

Mimo, że Star Wars: Battlefront II w swoich początkach nieco zmagał się z dużymi kontrowersjami związanymi z lootboxami, gra zdołała przekonać sporo graczy, oferując im udział w ogromnych bitwach we wszechświecie Star Wars. DICE i Criterion Games potrzebowały sporo czasu, aby ukończyć wydanie wszystkich treści, które zaplanowali dla gry, ale Star Wars: Battlefront II miało bardzo stabilną bazę graczy na długo przed tym. Nikt prawdopodobnie nie spodziewał się, że dzięki Epic Games Store gra stanie się bardziej popularna niż kiedykolwiek.

Star Wars: Battlefront II można było odebrać za darmo w Epic Games Store przez tydzień, ale minęło już więcej niż wystarczająco dużo czasu, by masowo zwiększyć liczbę graczy w grze, osiągając liczby, których nikt się nie spodziewał. Według Electronic Arts, ponad 19 milionów graczy odebrało Star Wars: Battlefront II Celebration Edition podczas promocji.

 

 

Masowy napływ graczy nagle pojawiających się w Star Wars: Battlefront II spowodował pewne problemy z serwerami, które do dziś z trudem nadążają za popytem. Dobrą wiadomością jest to, że nie trzeba łączyć się z serwerem, aby cieszyć się treściami dla jednego gracza, więc można spróbować ich w dowolnym momencie i dobrze się bawić grając w Star Wars: Battlefront II.

Teraz, gdy EA straciła wyłączne prawa do gier Star Wars, z pewnością zobaczymy wydanie większej ilości tytułów opartych na słynnym wszechświecie sci-fi. Nie byłoby niedokładnym stwierdzenie, że jest to prawdopodobnie ostatnia szansa na dołączenie do tak ogromnej rzeszy fanów Star Wars w wieloosobowej grze wideo, ale będzie to zależało od popularności tych, które pojawią się w przyszłości.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare