Kinguin advent rest
 
 

Star Wars Battlefront II to druga darmowa gra na PlayStation Plus na kolejny miesiąc

Star Wars Battlefront II to druga darmowa gra na PlayStation Plus na kolejny miesiąc

Wygląda na to, że Sony zdecydowało, że abonenci usługi PlayStation Plus powinni w przyszłym miesiącu grać w strzelanki FPS. Kilka dni temu ujawniliśmy, że gra Call of Duty WWII będzie dostępna bezpłatnie dla członków PlayStation Plus, i możesz ją pobrać i już w nią grać, jeśli jesteś jednym z nich. Sony ogłosiło również, że nie był to jedyny tytuł, który będzie darmowy w czerwcu, a teraz potwierdził, że Star Wars Battlefront II będzie towarzyszyć Call of Duty WWII. Od 2 czerwca możesz pobrać i grać w strzelankę DICE oraz wziąć udział w epickich bitwach, które odtwarzają najlepsze momenty z filmów Gwiezdnych wojen.

 

 

Star Wars Battlefront II nie miała zbyt dobrego startu z powodu kontrowersji dotyczących sposobu, w jaki gra radziła sobie z skrzynkami z łupami i postępami. Na szczęście deweloperzy kontynuowali ciężką pracę nad grą i zakończyli wydawanie całej zawartości, której się spodziewali dzięki najnowszej aktualizacji. Chociaż oznacza to, że nie zobaczymy już żadnych nowych treści do gry, Star Wars Battlefront II bardzo się zmieniło od czasu premiery i teraz oferuje znacznie lepsze wrażenia, dzięki którym udało się uszczęśliwić fanów serii Star Wars. To zdecydowanie coś, co należy uznać.

Gra oferuje intensywne bitwy wieloosobowe w różnych trybach rozgrywki, które przeprowadzą Cię przez kilka planet. Możesz także odblokować i grać wieloma popularnymi postaciami z serii Star Wars, a to doświadczenie jest czymś, czego nie możesz przegapić, jeśli jesteś fanem.

 

 

Jeśli nie masz subskrypcji PlayStation Plus, możesz rozważyć jej zakup, aby zagrać w te gry w przyszłym miesiącu. Oba tytuły będą dostępne za darmo do 6 lipca i jeśli odbierzesz je przed tą datą, będziesz mógł w nie grać na PS4, o ile masz aktywną subskrypcję. Jeśli wolisz je zdobyć na stałe bez konieczności opłacania abonamentu, pamiętaj, że możesz znaleźć Call of Duty WWIIStar Wars Battlefront II w najlepszej cenie z pomocą naszej porównywarki.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare