Zwiastun fabularny Lords of the Fallen stawia Cię przeciwko bogu

Zwiastun fabularny Lords of the Fallen stawia Cię przeciwko bogu

Oryginalne Lords of the Fallen było swego czasu oskarżane przez fanów serii FromSoftware o zbytnie podobieństwo do Dark Souls, ale prawda jest taka, że obie gry różniły się znacząco w wielu aspektach. Najważniejszym z nich jest fabuła i historia świata, w którym rozgrywa się akcja, która jest raczej niejasna w Dark Souls i znacznie lepiej zdefiniowana w Lords of the Fallen. Nowa odsłona kultowej przygodowej gry akcji będzie podążać za tym samym schematem, co jej poprzedniczka i będzie zawierać solidną fabułę, choć da Ci dużą swobodę w rozwijaniu swojej postaci.

Odważ się rzucić wyzwanie bogu

Deweloper Hexworks opublikował nowy zwiastun Lords of the Fallen, który wciiąga Cię do jego historii. W materiale filmowym mroczny bóg Adyr próbuje przekonać Cię do przyłączenia się do jego strony konfliktu, zamiast walczyć wbrew wszelkim przeciwnościom jako Mroczny Krzyżowiec, aby zapobiec jego ponownej dominacji nad światem. Imponująca grafika, wiele broni do wyboru, aby stać się bohaterem, którym chcesz być oraz dwoistość dwóch połączonych ze sobą światów do odkrycia w przygodzie, która wykracza poza śmierć - to właśnie oferuje Lords of the Fallen.

 

 

Nowe Lords of the Fallen to przygoda, która ma wiele podobieństw do Dark Souls, ale jednocześnie zapewnia zupełnie inne wrażenia. Zdecydowanie zasługuje na miejsce w bibliotece gier wideo każdego fana gatunku, podobnie jak jego poprzednik z 2014 roku, ale tym razem ze znacznie lepszą grafiką, kilkoma zwrotami akcji i ulepszoną mechaniką.

Jeśli chcesz dać jej szansę, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić tani kod Lords of the Fallen przed premierą 13 października i przygotuj się na epicką przygodę jak żadna inna.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare