K4G BG 4 EN
 
 

Lords of the Fallen nie będzie łatwą grą

Lords of the Fallen nie będzie łatwą grą

Pomimo mnożących się ostatnio gier Soulsopodobnych, nadchodząca nowa odsłona klasyka CI Games z 2014 roku nie zamierza zbaczać z oryginalnej ścieżki. Lords of the Fallen zapowiada się na wymagającą przygodę osadzoną w dwóch nakładających się na siebie światach, z naciskiem na poziom trudności. Jeśli ktokolwiek myślał, że Hexworks zdecyduje się na łatwiejszą wersję gry, aby być atrakcyjnym dla szerszej bazy graczy, być może będzie musiał to przemyśleć, ponieważ Lords of the Fallen nie będzie miał łatwego trybu.

Dwa światy, podwójny poziom trudności

W Lords of the Fallen radzenie sobie z wydarzeniami w Axiom będzie wystarczająco trudne dla ciebie jako Mrocznego Krzyżowca, ale kiedy zginiesz, a będziesz to robić dość często, znajdziesz się uwięziony w Umbralu, dopóki nie znajdziesz sposobu na powrót do świata żywych. Potwory i zagrożenia, które napotkasz w świecie umarłych, są znacznie trudniejsze, dlatego druga szansa na kontynuowanie przygody będzie wymagać od ciebie jeszcze większej ostrożności.

Być może będziesz nawet musiał odwiedzić Umbral z własnej woli, ponieważ wiele zagadek w grze można rozwiązać tylko za pomocą specjalnej latarni, która pozwala tymczasowo zajrzeć za zasłonę. To, co w jednym świecie wydaje się urwiskiem nie do przebycia, w drugim może być wąskim mostem. Pytanie brzmi, czy jesteś wystarczająco odważny i utalentowany, aby stawić czoła potworom, które czekają na ciebie w drugim świecie?

 

 

Wysoki poziom trudności gier Soulslike'owych jest jedną z ich głównych zalet. Umieranie w kółko w ciągu kilku godzin podczas walki z konkretnym bossem w Elden Ring może być frustrujące do tego stopnia, że chce się porzucić grę, ale nie ma nic lepszego niż uczucie osiągnięcia, gdy w końcu uda ci się pokonać przeciwnika. Podobnie, Lords of the Fallen zapewni ci ten sam poziom wyzwania. Można by pomyśleć, że gra będzie łatwiejsza w trybie kooperacji, jeśli skorzystasz z pomocy znajomego, ale musisz pamiętać, że może być jeszcze trudniejsza ze względu na mechanikę PvP. Bądź przygotowany na inwazję w każdej chwili, ponieważ wykwalifikowani przeciwnicy mogą być bardziej niebezpieczni niż jakikolwiek potwór.

Lords of the Fallen będzie wkrótce dostępne. Premiera gry zaplanowana jest na 13 października na PS5, Xbox Series X i PC. Możesz znaleźć najlepsze oferty na cdkeye do Lords of the Fallen za pomocą naszej porównywarki, jeśli chcesz zanurzyć się w tej epickiej przygodzie od pierwszego dnia.

Wejdź do akcji z Pacific Drive, gdzie szybkie wyścigi i ekscytujące wyzwania czekają na ciebie za każdym zakrętem. Jesteś gotów przetestować swoje umiejętności na wybrzeżnych drogach? Przygoda zaczyna się tutaj.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare