Eneba COM
 
 

Lords of the Fallen sprzedaje się w 1 milionie egzemplarzy pod deszczem łatek

Lords of the Fallen sprzedaje się w 1 milionie egzemplarzy pod deszczem łatek

Nowe Lords of the Fallen jest na najlepszej drodze, aby stać się najbardziej znienawidzoną i kochaną grą 2023 roku. Hexworks i CI Games wydały grę, która wzbudziła duże oczekiwania wśród fanów serii Dark Souls. Po ogromnym sukcesie Lies of P, które ukazało się zaledwie miesiąc wcześniej, pojawiły się pewne wątpliwości co do jej sprzedaży, ale Lords of the Fallen udało się przekroczyć 1 milion sprzedanych kopii znacznie szybciej niż oczekiwano. Osiągnięcie tej liczby zajęło grze zaledwie 10 dni i jest to zdecydowanie zaskakujące ze względu na otrzymaną krytykę.

Odbudowa po złym starcie

Premiera Lords of the Fallen miała miejsce 13 października, a gracze doświadczyli wielu problemów, w tym błędów zapisu, problemów z balansem i słabej wydajności na PC i konsolach. Nie wystarczyło to jednak, by powstrzymać ogromną społeczność przed czerpaniem jak największej przyjemności z gry, a jednym z powodów jest to, że deweloper dość szybko zajął się tymi sprawami. W ciągu ostatniego tygodnia Hexworks wydało wiele poprawek i łatek do Lords of the Fallen, które znacznie zmniejszyły liczbę problemów znalezionych przez graczy.

 

 

Oprócz tych poprawek, gra otrzymała również szereg ulepszeń i zmian balansu w najnowszej aktualizacji, która jest już dostępna. Dodanie trybu Nowej Gry Plus oferuje graczom nowe wyzwanie po ukończeniu rozgrywki po raz pierwszy. Ponadto, pewne zmiany w zagęszczeniu potworów i pewne poprawki stabilności przyczyniają się do tego, że gra zapewnia fanom znacznie lepsze wrażenia z rozgrywki.

Wysiłki Hexworks nie pozostały niezauważone, a sprzedaż Lords of the Fallen stale rośnie. Pomimo nieuniknionych porównań z Lies of P w tej kwestii, Lords of the Fallen wygrywa bitwę ze sporym marginesem. Ta sama ilość kopii sprzedała się 3 razy szybciej. Jeśli zastanawiasz się, co stoi za tym sukcesem, lepiej skorzystaj z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na cdkeye do Lords of the Fallen i przygotuj się na mroczną i epicką przygodę, która poprowadzi cię przez dwa równoległe światy.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare