Lords of the Fallen doczeka się sequela

Lords of the Fallen doczeka się sequela

Nowa odsłona Lords of The Fallen zdołała sprawić, że fani zapomnieli o oryginalnej grze wydanej przez CI Games w 2014 roku. Ulepszona wersja tego RPG akcji oferuje znacznie lepszą grafikę i sporą liczbę ulepszeń rozgrywki, które sprawiają, że jest to lepsza opcja w porównaniu z poprzednikiem. Restartując franczyzę, HEXWORKS zdołał wygenerować duże oczekiwania wokół nowej gry, która oferuje wymagające doświadczenie dla tych, którzy chcą przeciwstawić się demonicznemu bogu Adyrowi i jego wyznawcom tysiąc lat po wydarzeniach z pierwszego tytułu. Dzięki pięknej grafice, ekscytującej kampanii, którą można ukończyć w pojedynkę lub z pomocą innych graczy oraz podwójnemu światu pełnemu niebezpieczeństw, Lords of the Fallen jest naturalnym wyborem dla tych, którzy szukają wyjątkowego taktycznego doświadczenia bojowego poza Elden Ring i serią Dark Souls.

Nie na Steam

Lords of the Fallen odniosło wielki sukces wkrótce po premierze i nadal oferuje doświadczenie, które warto sprawdzić. HEXWORKS myśli już jednak o przyszłości serii. Studio deweloperskie potwierdziło, że pracuje nad sequelem Lords of the Fallen. Nowa gra ma ukazać się w 2026 roku na konsolach i PC, jednak nie wszyscy gracze będą mogli cieszyć się grą w momencie premiery. Okazuje się bowiem, że CI Games podpisuje umowę z Epic Games na "wyłączne prawa do dystrybucji na całym świecie... na platformie PC przez cały cykl życia produktu". Oznacza to, że nowa odsłona serii Lords of the Fallen nie będzie dostępna na Steamie.

 

 

Obecnie nie są dostępne żadne informacje na temat nowej gry z serii Lords of the Fallen, choć niektóre plotki wskazują, że będzie ona nosić tytuł Death of the Fallen. CI Games z pewnością ujawni więcej szczegółów na temat gry w miarę postępu prac. Tymczasem Lords of the Fallen nadal jest bardzo solidnym wyborem, jeśli szukasz wciągającego doświadczenia z walką soulslike'ową. Pamiętaj, że możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na kody cyfrowe do Lords of the Fallen na wszystkie platformy, w tym oczywiście Steam. Z 9 klasami postaci i ponad 100 rodzajami broni do wyboru, z pewnością znajdziesz coś, co pasuje do twojego preferowanego stylu gry, aby ukończyć tę epicką przygodę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare