Lords of the Fallen ujawnia plan działania na 2023 rok

Lords of the Fallen ujawnia plan działania na 2023 rok

Lords of the Fallen jest wielkim sukcesem i jedną z najlepszych gier soulslajkowych tego roku obok Lies of P. Wydaje się logiczne, że twórca gry chce wykorzystać jej popularność, wydając dodatkową zawartość do gry. Oczywiście Hexworks zdaje sobie z tego sprawę i jest gotowe do wdrożenia dużej ilości zawartości, która pojawi się w grze wcześniej niż oczekiwali fani. Studio ujawniło plan rozwoju po premierze na rok 2023 i jest on wypełniony dodatkową zawartością. Jest jej tak dużo, że będzie niemal wyczynem, jeśli uda się ją wydać przed końcem roku.

Pracowity rok dla Hexworks

To nie tak, że Lords of the Fallen nie otrzymało żadnej zawartości od czasu premiery. Gracze mogli niedawno cieszyć się wydarzeniem Halloween, a wcześniej wprowadzono kilka ulepszeń w wielu aspektach gry, w tym w stabilności, wydajności i rozgrywce kooperacyjnej.

Zgodnie z planem działania, Hexworks przygotowało wiele rzeczy dla Lords of the Fallen, w tym nowe linie zadań, zestawy zbroi, zaklęcia, zdolności broni i nie tylko. Będzie również nadal ulepszać rozgrywkę dzięki nowym funkcjom, takim jak rozszerzony system ekwipunku, opcje ponownego powiązania gamepada i dodatkowe modyfikatory dla Nowej Gry Plus.

 

Lords of the Fallen 2023

 

Wszystkie te nowości zostaną dodane do Lords of the Fallen w ciągu najbliższych siedmiu tygodni. Oczywiście będą one dostępne dla wszystkich graczy bez dodatkowych kosztów. Dzięki nim Hexworks chce przenieść grę na wyższy poziom i zadowolić fanów, ponieważ wiele z tych zmian zostało zażądanych przez ogromną społeczność, która śledzi grę.

Jeśli nie jesteś jeszcze częścią tej społeczności, skorzystaj z naszej porównywarki, aby znaleźć najlepsze oferty na klucze do Lords of the Fallen i zanurz się w epicką przygodę, która zabierze cię poza świat żywych.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare