Season of Revelry rozpoczyna się w Lords of the Fallen

Season of Revelry rozpoczyna się w Lords of the Fallen

Lords of the Fallen oferuje jedno z najlepszych doświadczeń Soulsowych w 2023 roku, a jego twórca zamierza utrzymać go w czołówce przez długi czas. W zeszłym miesiącu Hexworks ogłosiło, że do gry trafi mnóstwo zawartości po premierze, a studio już zaczęło ją wdrażać. Gra otrzymała kilka dodatków w Halloween, ale nowa porcja sezonowej zawartości jest już dostępna w grze. Season of Revelry wprowadza do gry wiele nowej zawartości, w tym nowe zadania, bronie, zbroje i nie tylko.

 

 

Sezon Objawień

Zawartość tego sezonu jest podzielona na dwie różne części. Pierwsza z nich nosi nazwę Offerings of Orius i jest już dostępna dla wszystkich graczy Lords of the Fallen. Zawiera ona sześć nowych zaklęć, w tym Immolation i Holy Arrow Shot; trzy przedmioty do rzucania, w tym wybuchowe miny; oraz mnóstwo nowych dekoracji o tematyce świątecznej. Co więcej, gracze mogą odblokować nowe potężne zdolności dla niektórych broni bossów po ich pokonaniu.

Już za kilka dni, 21 grudnia, nowa Próba Trzech Duchów rzuci graczom wyzwanie w postaci trzech nowych zadań, które nagrodzą nowymi zestawami broni i zbroi. Przyszła aktualizacja pozwoli graczom dostosować wygląd i statystyki postaci, a także zmienić ich nazwy. Ponadto doda opcję ponownego przypisania przycisków gamepada, o co wielu graczy prosiło od czasu premiery Lords of the Fallen.

Hexworks przygotowuje jeszcze więcej nowości dlaLords of the Fallen, jak ujawniono w oficjalnym planie rozwoju gry. Jeśli nie chcesz ich przegapić, skorzystaj z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na tanie klucze cyfrowe do Lords of the Fallen na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare