Lords of the Fallen prezentuje niewiarygodne szczegóły techniczne

Lords of the Fallen prezentuje niewiarygodne szczegóły techniczne

Jednym z wyróżniających się tytułów na pokazie technicznym State of Unreal jest Lords of the Fallen, nadchodząca gra RPG w klimacie dark fantasy, oparta na silniku Unreal Engine 5. Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że Elden Ring będzie miał godnego przeciwnika. Deweloper Hexworks Games dąży do "stworzenia jak najbardziej wciągającej gry". Zwiastun rozgrywki Lords of the Fallen można obejrzeć tutaj:

 

 

Przebudowane od podstaw

Kilka kluczowych rzeczy zmieniło się w Lord of the Fallen. Przede wszystkim, nie jest to już remake gry Lords of the Fallen z 2014 roku, a z tytułu usunięto określnik "the". Po drugie, protagonista Harkyn został zastąpiony kreatorem postaci, podobnie jak w innych grach z gatunku Souls. Kreator postaci oferuje różne opcje określania wszystkiego, od kształtu ciała postaci po fryzurę. Deweloperzy twierdzą, że do stworzenia modeli postaci wykorzystali skany 3D prawdziwych ludzi. Wszystkie ubrania i zbroje noszone przez graczy będą dopasowane do kształtu ciała postaci. Dostępna będzie również szersza gama klas niż wcześniej, w tym Black Feather Ranger i Pyromancer.

Kolejną imponującą funkcją jest możliwość przełączania się między dwiema współistniejącymi rzeczywistościami: Axiomem, krainą żywych, i Umbralem, światem umarłych. Podnosząc magiczną latarnię, można odsłonić warstwę Umbralu znajdującą się pod rzeczywistością Axiomu i przejść między światami. Dodajmy do tego dynamiczne oświetlenie UE5, a otrzymamy przepięknie wyglądającą, mroczną grę.

Lords of the Fallen ukaże się w tym roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli chcesz zagrać w tę Soulsową grę RPG, miej oko na naszą porównywarkę tanich kluczy Lords of the Fallen na PC.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare