Lords of the Fallen jest teraz znacznie trudniejsze

Lords of the Fallen jest teraz znacznie trudniejsze

Lords of the Fallen zdołało przekonać fanów oryginalnej gry z 2014 roku swoją szczegółową grafiką i ekscytującą rozgrywką. Deweloper Hexworks ciężko pracował, nawet po premierze, aby gra była godna uwagi milionów graczy, zwłaszcza tych, którzy kochają gry podobne do Soulsów. Możliwość przekroczenia granicy między światem żywych i umarłych w grze przyczynia się do dostarczenia unikalnego doświadczenia, które już urzekło sporą liczbę graczy. W kolejnych tygodniach Lords of the Fallen otrzyma również dodatkową zawartość, która wzbogaci rozgrywkę o nowe funkcje.

Podnoszenie poziomu wyzwania

Lords of the Fallen nie jest łatwą grą, ale nadal jest uważana za łatwiejszą niż inne tytuły z tego gatunku, takie jak Elden Ring. Trudność gry irytowała niektórych graczy od czasu jej premiery, ponieważ uważali ją za zbyt łatwą, ale te czasy już minęły. Hexworks wydało aktualizację dla Lords of the Fallen, która sprawia, że bossowie stają się jeszcze większym wyzwaniem, dodając nowe zestawy ruchów, ulepszone zachowania i bardziej agresywne style gry.

Aktualizacja wprowadza również nowy system blokowania, który pozwala wybierać spośród różnych ustawień, aby lepiej dostosować się do stylu gry. Wreszcie, aktualizacja v.1.1.326 zawiera również oddzielne zmiany balansu dla PvE i PvP, aby lepiej dostosować działanie każdego zaklęcia i umiejętności w zależności od sytuacji i zaoferować solidne wrażenia.

 

 

Zmiany te są tylko częścią tych obiecanych w ujawnionym niedawno planie rozwoju Lords of the Fallen na 2023 rok. Więcej z nich zobaczymy w nadchodzących tygodniach. Możesz sprawdzić szczegółowe informacje o aktualizacji v.1.1.326, aby poznać cały zakres najnowszych zmian. Oczywiście, aby kupić tani kod Lords of the Fallen na PC, wystarczy skorzystać z naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare