Obejrzyj tutaj rozszerzoną prezentację rozgrywki Lords of the Fallen

Obejrzyj tutaj rozszerzoną prezentację rozgrywki Lords of the Fallen

Niezależnie od tego, czy podobał ci się Lords of the Fallen z 2014 roku, czy nie, reboot gry nie będzie Ci obojętny. Nadchodzące Lords of the Fallen to przygodowe RPG akcji osadzone w świecie fantasy, w którym jako jeden z Mrocznych Krzyżowców walczysz z Adyrem, demonicznym Bogiem. Chociaż gra podąża za założeniami swojego poprzednika, nowa wersja gry zawiera bardzo interesujące nowości, w tym rozległy, połączony świat, nową i ulepszoną grafikę oraz tryb wieloosobowy online.

Deweloper Hexworks opublikował film prezentujący 17 minut ekscytującego materiału z rozgrywki, który służy jako wprowadzenie do gry. Rozszerzoną prezentację rozgrywki Lords of the Fallen można obejrzeć poniżej.

 

 

Nowe spojrzenie na epicką przygodę

Lords of the Fallen oferuje taktyczną walkę pełną akcji, która przypomina tytuły takie jak Elden Ring i Dark Souls, ale gra dodaje własne smaczki do mechaniki rozgrywki, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia. Dzięki dwóm połączonym ze sobą światom do zbadania, gra oferuje interesującą dwuwymiarowość i wykorzystuje ją do wygenerowania unikalnego scenariusza. Podczas gdy eksploracja i walka ze sługami Adyra w świecie Axiom jest Twoim głównym celem, Lords of the Fallen jest jedną z tych gier, w których każdy błąd zakończy się Twoją śmiercią. Zamiast zaczynać wszystko od nowa lub od punktu zapisu, po śmierci natychmiast zmartwychwstajesz w świecie Umbral. Ta mroczna i pokręcona wersja świata żywych jest zamieszkana przez niebezpiecznych nieumarłych i oferuje Ci drugą szansę na kontynuowanie przygody, jeśli uda Ci się ponownie dotrzeć do Axiom.

Z ponad 100 różnymi broniami do wyboru i magią, Lords of the Fallen oferuje ogromną różnorodność buildów i opcji taktycznych, aby stawić czoła ogromnym bossom i śmiertelnie niebezpiecznym wrogom w walce. Możesz stać się bohaterem, jakim chcesz, dzięki niezliczonym opcjom personalizacji. Jeśli chodzi o rozgrywkę wieloosobową, Lords of The Fallen oferuje bezproblemową kooperację, ale możesz także otworzyć swoją grę dla bohaterów z innych królestw, którzy zaatakują Twój świat i mogą Cię zaatakować.

Premiera nowego Lords of the Fallen zaplanowana jest na 13 października na PC, PS5 i Xbox Series X/S. Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty i kupić Lords of the Fallen taniej.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare