K4G BG 4 EN
 
 

Zobacz nowy film z rozgrywki w Persona 3 Reload

Zobacz nowy film z rozgrywki w Persona 3 Reload

Seria Persona stała się ulubieńcem fanów na przestrzeni lat i wielu graczy uwielbia śledzić przygody Złodziei Serc we wszystkich ich postaciach. Dlatego za każdym razem, gdy zapowiadany jest nowy tytuł, Atlus natychmiast przyciąga uwagę ogromnej społeczności, która chętnie odkrywa nowości. Dokładnie tak stało się w przypadku Persona 3 Reload, reimaginacji klasycznej przygody RPG, która została stworzona z myślą o współczesnych czasach.

"Wciel się w rolę studenta z wymiany, którego czeka nieoczekiwany los, gdy wkracza w godzinę "ukrytą" między jednym dniem a następnym. Obudź niesamowitą moc i ścigaj tajemnice Mrocznej Godziny, walcz o swoich przyjaciół i pozostaw ślad w ich wspomnieniach na zawsze".

Nowy wygląd dla klasyki

Persona 3 Reload została zapowiedziana podczas Xbox Games Showcase, ale Atlus opublikował nowy film na Anime Expo 2023, który daje nam lepszy wgląd w rozgrywkę. Zwiastun pokazuje niektórych członków drużyny bohatera korzystających z różnych broni i umiejętności walki. Wszyscy oni będą dość dobrze znani fanom serii, którzy będą również tęsknić za ważnymi postaciami, takimi jak Aigis, Ken Amada i Shinjiro Aragaki.

 

 

Atlus obiecał ujawniać więcej informacji w każdym cyklu pełni księżyca, co oznacza, że już w przyszłym miesiącu będziemy mogli poznać więcej szczegółów na temat nowej Persony 3 Reload. Deweloper ma wystarczająco dużo czasu, aby podzielić się wszystkimi istotnymi informacjami i nowościami na temat gry przed premierą, ponieważ Persona 3 Reload pojawi się na początku 2024 roku.

Oczywiście będziemy na bieżąco informować o wszystkich nowościach dotyczących Persona 3 Reload, a dzięki naszej porównywarce będziesz mógł znaleźć najlepsze oferty na zakuptaniej Persony 3 Reload na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S przed premierą.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare