K4G BG 4 EN
 
 

Kup cdkey Persona 4 Arena Ultimax

 • PC
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Persona 4 Arena Ultimax to gra walki, w której występują postacie z ulubionych przez fanów gier z serii Persona. Weź udział w ekscytujących bitwach jako postać z gier Persona 3 i Persona 4 w miarę postępów w trybie fabularnym. Fabuła została podzielona na dwa różne łuki kampanii. Jeden z nich koncentruje się na postaciach z Persona 3, a drugi na postaciach, które pojawiają się w Persona 4, ale oba mają formę powieści wizualnej. Gra zawiera również multiplayer online oraz tryb przetrwania w lochach, zwany Golden Arena, w którym możesz wzmocnić swoją postać w miarę postępów w kilku lochach, pokonując wrogów.  Jeśli chodzi o rozgrywkę,Persona 4 Arena Ultimax to emocjonująca gra walki z mnóstwem ataków i kombinacji do opanowania. Pozwala wybrać wersję postaci "Shadow Type", która charakteryzuje się różnymi zestawami ruchów i wyjątkową umiejętnością Shadow Rampage.  Jeśli jesteś fanem serii Persona, Persona 4 Arena Ultimax oferuje Ci wymagającą rozgrywkę, która porzuca typowy dla gier z tej serii styl RPG i skupia się na emocjonujących walkach.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Persona 4 Arena Ultimax?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Komentarze na Persona 4 Arena Ultimax

  aj011
  aj011
  27 lut 2022, 17:13na dlcompare.fr
  Très bon jeu de combat, hâte de l'avoir !!!
  Bardzo dobra gra walki, nie mogę się doczekać aż ją dostanę!!!
  Luiser
  Luiser
  27 lut 2022, 01:02na dlcompare.es
  Despues de verlo durante 1 semana en twitch, me parece uno de los mejores juegos, a nivel grafico luce maravilloso, jugabilidad muy buena, se echa de menos ciertas cosillas, pero aun asi es un maravilloso juego.
  Po oglądaniu jej przez 1 tydzień na twitchu, uważam, że jest to jedna z najlepszych gier, grafika wygląda cudownie, gameplay bardzo dobry, brakuje jej kilku rzeczy, ale i tak jest to wspaniała gra.
  Jail
  Jail
  7 lut 2022, 19:16na dlcompare.fr
  Un bon jeu de fight ! Il a l'air vraiment très bien !
  Dobra gra walki! Wygląda naprawdę dobrze!
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare