Instant Gaming EU
 
 

Atlus udostępnia film otwierający Persona 3 Reload

Atlus udostępnia film otwierający Persona 3 Reload

Firma Atlus zaprezentowała na swoich oficjalnych kanałach nową odsłonę gry Persona 3 Reload. Wideo przedstawia bohatera gry wybierającego utwór na swoim odtwarzaczu MP3, co potwierdza teorię graczy, że wszystkie utwory z gry były odtwarzane tylko w jego głowie. Gdy piosenka się zaczyna, zwiastun przechodzi przez wszystkich członków grupy SEES, subtelnie dostarczając pewnych implikacji narracyjnych, które rozpoznają tylko fani klasycznej gry.

Nowy motyw otwierający nosi tytuł "Full Moon Full Life!" i jest śpiewany przez Azumi Takahashi, nowicjuszkę w serii. Co ciekawe, możemy zobaczyć bohatera przewijającego dwie inne piosenki na swoim odtwarzaczu MP3, takie jak "Burn my Dread" i "Want to be Close", ścieżki dźwiękowe z klasycznego otwarcia Persona 3 i podczas wędrówki po szkole.

 

 

Warto zauważyć, że Persona 3 Reload czerpała inspirację i wykorzystywała te same odniesienia, co oryginalny opening, aby stworzyć nowy. Niebieski odcień z kilkoma czerwonymi i białymi detalami ustawia scenę, podczas gdy melodia pozostaje w tej samej melodii, po prostu czyniąc ją bardziej żywą i współczesną.

Persona 3 Reload to remake klasycznej Persony 3. W przeszłości gra miała wersję o nazwie Persona 3 FES, która rozszerzyła zakres oryginalnej gry, a później Persona 3 Portable, która dodała nową główną bohaterkę, a także kilka bardzo fajnych ulepszeń jakości życia. Persona 3 Reload obejmie te ulepszenia jakości życia i będzie zawierać dodatkową zawartość z FES, znaną jako The Answer. Nie będzie jednak zawierał żeńskiej protagonistki z wersji przenośnej.

Atlus obiecuje przynieść mocne gry RPG w 2024 roku. 8 marca otrzymamyUnicorn Overlord, grę będącą owocem współpracy Atlusa i Vanillaware, zespołu stojącego za 13 Sentinels: Aegis Rim i Odin Sphere: Leifthrasir. Jesienią 2024 roku pojawi się nowe IP o nazwie Metaphor: ReFantazio od tego samego zespołu co Persona. Nowa gra RPG w dużym stopniu czerpie ze źródła Persony, ale jest osadzona w uniwersum fantasy, w którym wszyscy rywalizują o zostanie kolejnym królem. Gracze RPG mają w tym roku sporo na głowie, a przed nimi jeszcze wiele do zrobienia.

Persona 3 Reload zadebiutuje 2 lutego 2024 roku na PlayStation 4/5, Xbox One/Series i Windows. Dla tych, którzy chcą ponownie przeżyć lub doświadczyć gry po raz pierwszy, koniecznie sprawdź naszą porównywarkę, aby uzyskać najlepsze oferty na Persona 3 Reload. Tylko uważaj na Dark Hour.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare