Persona 3 Reload ujawnia przepustkę sezonową do gry

Persona 3 Reload ujawnia przepustkę sezonową do gry

Podczas wydarzenia Xbox Partner Preview firma Atlus opublikował zwiastun prezentujący epilog "The Answer", który po raz pierwszy był dostępny w rozszerzonej wersji gry Persona 3 FES na PS2, ale nie jest obecny w grze Persona 3 Portable. Dodatkowa zawartość pojawi się we wrześniu 2024 roku dla osób, które zakupią przepustkę sezonową do Persona 3 Reload. Rozszerzenie nosi teraz nazwę "Episode Aigis -The Answer-" i przedstawia Aigis, członkinię drużyny o tym samym imieniu co protagonista, w obliczu nowego konfliktu.

Dodatkowy pakiet zawartości nawiązuje do ostatnich sukcesów i osiągnięć gry Persona 3 Reload, która stała się najszybciej sprzedającym się tytułem ATLUS w historii, przekraczając 1 milion sprzedanych egzemplarzy w pierwszym tygodniu premiery. Niedawno ogłoszono, że cała seria Persona sprzedała się w liczbie 22 milionów egzemplarzy, co stanowi niezwykły kamień milowy dla serii JRPG.

 

 

Przepustka rozszerzająca Persona 3 Reload będzie dostępna 12 marca na Xbox One|Series, PlayStation 4|5 i PC za pośrednictwem Steam. Będzie ona darmowa dla użytkowników Xbox Game Pass Ultimate w ramach programu korzyści. Pierwsza fala przepustki, dostępna 12 marca, przyniesie Persona 5 Royal EX BGM Set i Persona 4 Golden EX BGM, dodając nowe utwory do podstawowej gry Persona 3 Reload. Druga fala pojawi się w maju, dodając nowe stroje i utwory o nazwie Velvet Costume & BGM Set.

We wrześniu nabywcy przepustki rozszerzającej będą mogli doświadczyć bardziej rozbudowanej zawartości DLC. "Episode Aigis -The Answer-", ostatni rozdział gry Persona 3, jest teraz przerobiony z najnowocześniejszą grafiką, zmodernizowanymi funkcjami i wszystkimi aktualizacjami, które pojawiły się w Persona 3 Reload.

"Persona 3 Reload nie byłaby kompletna bez Episode Aigis -The Answer-", mówi producent generalny Kazuhisa Wada. "Epilog z pewnością zadowoli zarówno tych, którzy grali w oryginalną Persona 3 FES, jak i tych, którzy dopiero zaczynają." Kontynuuje: " Persona 3 Reload: Expansion Pass będzie dostępny 12 marca. Episode Aigis - The Answer - trzecia i ostatnia fala DLC, będzie dostępna we wrześniu. Mamy nadzieję, że pierwsza i druga fala DLC przypadną wam do gustu w oczekiwaniu na Episode Aigis -The Answer".

Po rozwikłaniu tajemnic Mrocznej Godziny, stoczeniu epickich bitew w Tartarze i wszystkich niezapomnianych wydarzeniach z Persona 3 Reload, członkowie SEES zostają uwięzieni w niekończącym się 31 marca. Ich podróż zabierze ich przez Otchłań Czasu, teraz grając jako Aigis, humanoidalny android z mocą Persony. Zmierz się z nowymi wyzwaniami i odkryj przyczynę tego dziwnego losu oraz prawdę o tym, co wydarzyło się tego dnia.

Persona 3 Reload jest dostępna na PlayStation 4|5, Xbox One|Series oraz Steam. Jeśli chcesz doświadczyć jednej z najlepszych gier JRPG, sprawdź naszą porównywarkę najtańszych kluczy cyfrowych do Persona 3 Reload i zanurz się w Mrocznej Godzinie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare