Trzeci zwiastun Persona 3 Reload prezentuje antagonistyczną grupę

Trzeci zwiastun Persona 3 Reload prezentuje antagonistyczną grupę

Jako zdumiewający remake, Persona 3 Reload zapowiada się na jedną z największych premier RPG w 2024 roku. Z każdym nowym zwiastunem od Atlus, fani są zachwyceni i pod wrażeniem troski, jaką deweloper wkłada w remake jednej ze swoich najbardziej ukochanych gier. Trzeci zwiastun poświęca uwagę antagonistycznej grupie znanej jako Strega, w skład której wchodzą Takaya Sakaki, Chidori Yoshino i Jin Shirato.

Złowrogie trio Strega to użytkownicy Persony, którzy wykorzystują Mroczną Godzinę do prowadzenia swoich nikczemnych działań - takich jak morderstwa. W materiale filmowym możemy zobaczyć, jak nasi bohaterowie konfrontują się z trio. Wideo zawiera również więcej szczegółów na temat wydarzeń związanych z Social Links. W pewnym momencie jesteśmy świadkami randki z Elizabeth, która próbuje wejść na ruchome schody w przeciwnym kierunku, co jest jedną z wielu komediowych scen, które obiecuje gra.

 

 

Inne momenty w zapowiedzi podkreślają walkę, która jest migająca i stylowa, co jest znakiem rozpoznawczym każdej gry Persona. Wydarzenia z codziennego życia naszego bohatera również zostały krótko pokazane, kontrastując lżejszy ton z wstrząsającymi wydarzeniami z Mrocznej Godziny.

W grze Persona 3 Reload gracze wcielą się w rolę studenta, którego los rzucił w nieoczekiwane miejsce i wkroczą w godzinę "ukrytą" między jednym dniem a drugim. Obudź niesamowitą moc, ścigaj tajemnice Tartaru, walcz o swoich przyjaciół i pozostaw ślad w ich pamięci na zawsze. Remake wprowadzi odświeżony system walki, najnowocześniejszą grafikę i rozgrywkę, ulepszony dźwięk z zupełnie nowym angielskim lektorem i wiele więcej.

Seria Persona jest silniejsza niż kiedykolwiek.

Persona 3 Reload to remake gry Persona 3, która niedawno otrzymała port z Persona 3 Portable na obecne konsole. Persona 4 Golden została potraktowana w ten sam sposób i jest już dostępna dla graczy. A wkrótce będziemy mieli Persona 5 Tactica, nowy spinoff Persony 5, z datą premiery ustaloną na 17 listopada 2023 roku. Ponadto możemy również wspomnieć o Metaphor ReFantazio, nowym JRPG wyprodukowanym przez twórców Persony, który ma ten sam styl i klimat.

Persona 3 Reload ukaże się na PlayStation 4, PlayStation 5, Windows, Xbox One i Xbox Series X/S 2 lutego 2024 roku. Możesz sprawdzić naszą porównywarkę najtańszych kluczy cyfrowych do Persona 3 Reload i odkryć najmroczniejsze sekrety Mrocznej Godziny.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare