Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Ubisoft ujawnia fabułę Assassin's Creed Valhalla

Ubisoft ujawnia fabułę Assassin's Creed Valhalla
30 wrz 2020, 17:43

Assassin's Creed Valhalla jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku 2020 i od momentu ogłoszenia Ubisoft stopniowo ujawnia szczegóły dotyczące gry. Choć wiele dowiedzieliśmy się o mechanice gry i innych jej aspektach, to przynajmniej do tej pory brakowało nam jednego z kluczowych elementów układanki. Wiedzieliśmy, że zagramy jako przywódca Wikingów o imieniu Eivor, który przybędzie na wybrzeże Anglii, aby zbudować osadę, ale nic nie zostało powiedziane na temat historii gry poza bardzo ogólnymi rzeczami. W nowym filmie, który został opublikowany wczoraj, Ubisoft pozwala nam rzucić okiem na historię w Assassin's Creed Valhalla, ujawniając przyczyny inwazji i że Eivor będzie zaangażowany w sprawy o wiele bardziej złożone niż zwykła wojna, która wpłynie na przyszłość kontynentu w nadchodzących latach.

 

 

Przetrwanie wydaje się być główną przyczyną inwazji na Anglię, a Wikingowie będą musieli zapłacić za to wysoką cenę krwi, gdy będą musieli walczyć z Sasami. Oczywiście, nie wszystko w Assassin's Creed Valhalla będzie nalotami, wojną i rozlewem krwi, i jest miejsce na epicką historię i zarządzanie osadą, która będzie Twoim głównym priorytetem dla przetrwania Twojego ludu. Jakiekolwiek decyzje podejmiesz, będą miały wpływ na losy twojego ludu, a w Assassin's Creed Valhalla nie będziesz samotnym wilkiem jak w innych grach.

 

 

Assassin's Creed Valhalla wydaje się posiadać wszystkie elementy potrzebne do tego, aby stać się jedną z najciekawszych gier w serii, nie tylko ze względu na dobrą historię i nowe elementy rozgrywki, które będą powiewem świeżego powietrza, ale również dlatego, że może to zmienić licencję. Jak zwykle, jeśli chcesz kupić Assassin's Creed Valhalla, możesz w każdej chwili odwiedzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepszą cenę. Premiera gry planowana jest na 10 listopada na PC, Xbox One, Xbox Series X / S oraz Playstation 4.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare