Ubisoft ujawnia fabułę Assassin's Creed Valhalla

Ubisoft ujawnia fabułę Assassin's Creed Valhalla

Assassin's Creed Valhalla jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku 2020 i od momentu ogłoszenia Ubisoft stopniowo ujawnia szczegóły dotyczące gry. Choć wiele dowiedzieliśmy się o mechanice gry i innych jej aspektach, to przynajmniej do tej pory brakowało nam jednego z kluczowych elementów układanki. Wiedzieliśmy, że zagramy jako przywódca Wikingów o imieniu Eivor, który przybędzie na wybrzeże Anglii, aby zbudować osadę, ale nic nie zostało powiedziane na temat historii gry poza bardzo ogólnymi rzeczami. W nowym filmie, który został opublikowany wczoraj, Ubisoft pozwala nam rzucić okiem na historię w Assassin's Creed Valhalla, ujawniając przyczyny inwazji i że Eivor będzie zaangażowany w sprawy o wiele bardziej złożone niż zwykła wojna, która wpłynie na przyszłość kontynentu w nadchodzących latach.

 

 

Przetrwanie wydaje się być główną przyczyną inwazji na Anglię, a Wikingowie będą musieli zapłacić za to wysoką cenę krwi, gdy będą musieli walczyć z Sasami. Oczywiście, nie wszystko w Assassin's Creed Valhalla będzie nalotami, wojną i rozlewem krwi, i jest miejsce na epicką historię i zarządzanie osadą, która będzie Twoim głównym priorytetem dla przetrwania Twojego ludu. Jakiekolwiek decyzje podejmiesz, będą miały wpływ na losy twojego ludu, a w Assassin's Creed Valhalla nie będziesz samotnym wilkiem jak w innych grach.

 

 

Assassin's Creed Valhalla wydaje się posiadać wszystkie elementy potrzebne do tego, aby stać się jedną z najciekawszych gier w serii, nie tylko ze względu na dobrą historię i nowe elementy rozgrywki, które będą powiewem świeżego powietrza, ale również dlatego, że może to zmienić licencję. Jak zwykle, jeśli chcesz kupić Assassin's Creed Valhalla, możesz w każdej chwili odwiedzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepszą cenę. Premiera gry planowana jest na 10 listopada na PC, Xbox One, Xbox Series X / S oraz Playstation 4.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare