Kinguin HP
 
 

Assassin's Creed Valhalla pojawi się pod koniec roku

Assassin's Creed Valhalla pojawi się pod koniec roku
1 maj 2020, 16:25

Ubisoft pokazał wczoraj pierwszy zwiastun Assassin's Creed Valahalla, który jest tak spektakularny i niesamowity, że jest mniej zaskakujący niż oficjalne ogłoszenie daty premiery. Nie myliliśmy się, spodziewając się, że nowa część serii Assassin's Creed pojawi się pod koniec 2020 roku. Wygląda na to, że obawy związane z pandemią koronawirusa oraz wydaniem PlayStation 5 i Xbox One X nie są wystarczającym powodem, aby opóźnić grę i nie moglibyśmy być bardziej z tego zadowoleni po obejrzeniu światowej premiery trailera do Assassin's Creed Valhalla.

 

 

Jak zostało wcześniej ujawnione, Assassin's Creed Valhalla skupi się na konflikcie między Anglią a plemionami Norsemenów, które najechały jego wybrzeża w IX wieku. Wcielisz się w postać Eivora, przywódcy klanu, który prowadzi swój lud na żyzne ziemie Anglii, chcąc rozpocząć nowe życie na żyznych i zielonych ziemiach wyspy. Po zbudowaniu placówki będziesz odpowiedzialny za kształtowanie przyszłości swojego ludu, a to oznacza, że ​​wszystko, od sojuszy politycznych Twojego klanu, po obronę Twojego terytorium, będzie w Twoich rękach.

Oto oficjalne oświadczenie o Assassin's Creed Valhalla:

Wygnani z Norwegii przez niekończące się wojny i kurczące się zasoby w IX wieku naszej ery, gracze poprowadzą klan Norsemanów Eivora, przez lodowate Morze Północne do bogatych ziem rozbitych królestw Anglii.  Gracze muszą stworzyć nową przyszłość dla swojego klanu, przeżywając bezwzględny styl walki wojowników Wikingów dzięki ulepszonemu systemowi walki, który obejmuje zdolność podwójnego władania bronią przeciwko większej liczbie wrogów niż kiedykolwiek wcześniej. Aby zabezpieczyć zasoby, gracze mogą prowadzić najazdy w wybrane miejsca za pomocą swojego statku, aby zdobyć bardzo potrzebne bogactwa i zapasy.  Kiedy Wikingowie zaczynają osiedlać się w nowym domu, napotykają opór Sasów, w tym króla Aelfreda z Wessex, który potępia ich jako pogan i wygląda na jedynego władcę cywilizowanej Anglii. Wbrew wszelkim przeciwnościom Eivor musi zrobić wszystko, co konieczne, aby Valhalla była w zasięgu ręki.

Film pokazuje kilka ważnych nowości, które będą obecne w grze i które wszyscy fani serii natychmiast rozpoznają. Będziesz mógł władać podwójną bronią w Assassin's Creed Valhalla, to bardzo miły dodatek dla tych, którzy lubili brutalną walkę w Assassin's Creed Odyssey. Jeśli chodzi o rozgrywkę, najbardziej zauważalną zmianą, którą gra wprowadza do franczyzy, jest wprowadzenie osady klanu jako centrum, które będzie jednocześnie Twoją bazą operacji i miejscem, którym będziesz musiał zarządzać, by dobrze się rozwijało. Nie oznacza to dokładnie, że gra będzie bardziej statyczna lub ograniczona w eksploracji, ale radykalnie zmieni sposób interakcji z otaczającym Cię światem. 

Assassin's Creed Valhalla także przywraca politykę w serii. Jako lider podejmujesz decyzje dotyczące sojuszy, które będą miały wpływ na przyszłość Twojego klanu. Historia gry obraca się wokół Ciebie, ale nie pozwala zapomnieć, że jesteś odpowiedzialny za dobrobyt swoich ludzi.

Jeśli tak chętnie jak my chcemy dowiedzieć się więcej o Assassin's Creed Valhalla musisz wiedzieć, że Ubisoft ogłosiło, że pierwsze zdjęcia z rozgrywki zostaną wyświetlone w przyszłym tygodniu

 

 

Chociaż nie ujawniono żadnej konkretnej daty premiery, Assassin’s Creed Valhalla będzie dostępna pod koniec roku na Xbox One, Playstation 4, Stadia i PC za pośrednictwem Uplay i Epic Games Store.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Are you ready to travel to the Wizarding World in Hogwarts Legacy? - 62
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare