Tekken 8 będzie miał zamkniętą betę w przyszłym miesiącu

Tekken 8 będzie miał zamkniętą betę w przyszłym miesiącu

Możliwość wypróbowania wszystkich nowych funkcji, które Tekken 8 wprowadza do serii przed jej premierą, nie jest czymś, co powinno umknąć uwadze, szczególnie przez długoletnich fanów serii bijatyk. Bandai Namco właśnie ogłosiło, że zamknięta beta odbędzie się w przyszłym miesiącu i każdy może ubiegać się o szansę uczestnictwa. Wystarczy odwiedzić stronę poświęconą wersji beta na oficjalnej stronie Tekken 8 i zarejestrować się do niej.

Nowi wojownicy

Jeśli zostaniesz wybrany do udziału w zamkniętej becie Tekken 8, otrzymasz powiadomienie e-mailem. Ponadto wszystkie osoby, które brały udział w poprzednich zamkniętych testach sieciowych, które odbyły się w lipcu, są automatycznie włączane do nowej bety bez konieczności rejestracji. Gracze będą mieli dostęp do łącznie sześciu etapów bitewnych w meczach rankingowych i grupowych. Podczas bety grywalnych będzie łącznie 19 postaci, w tym Jin, Kazuya, Jun, Paul, Law, King, Lars, Jack-8, Xiaoyu, Nina, Leroy, Lili, Asuka, Hwoarang, Bryan i Claudio, którzy byli dostępni w poprzedniej becie, ale także Raven, Azucena i Feng Wei. Ten ostatni został przedstawiony w nowym filmie, który służy również jako zapowiedź wydarzenia.

 

 

Wszystkie szczegóły na temat zamkniętej bety Tekken 8 można znaleźć tutaj. Bandai Namco powiadomi zwycięzców o miejscu w wersji beta w ciągu najbliższych tygodni. Tekken 8 obiecuje zaoferować nowy rodzaj doświadczenia dzięki systemowi HEAT i wielu innym nowościom. Jeśli nie chcesz przegapić nowej odsłony serii Tekken, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tani klucz do Tekken 8 przed premierą 26 stycznia.

107.72zł
Tekken 8
Tekken 8
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare