Instant Gaming EU
 
 

Street Fighter 6 ujawnia World Tour i system awatarów

Street Fighter 6 ujawnia World Tour i system awatarów

Street Fighter 6 będzie przełomem dla fanów kultowej serii bijatyk. Gra wprowadzi nowe mechaniki rozgrywki, które odróżniają ją od swoich poprzedników, a nawet większości konkurentów. Do tej pory seria oferowała jedynie możliwość walki z innymi przeciwnikami w różnego rodzaju meczach. Niezależnie od tego, czy eksplorowałeś tryb fabularny, czy którykolwiek z trybów wieloosobowych, byłeś ograniczony do korzystania z postaci z serii. Street Fighter 6 radykalnie to zmienia, umożliwiając stworzenie własnego awatara do eksploracji World Tour i walki z innymi.

Capcom rzucił nieco światła na te funkcje w nowym filmie Street Fighter 6, który można obejrzeć poniżej.

 

 

World Tour w Street Fighter 6 pozwala na stworzenie spersonalizowanego awatara, który będzie bohaterem tego trybu. Możesz go używać do poruszania się po różnych lokalizacjach, interakcji z różnymi postaciami, odblokowywania bonusów i opcji dostosowywania, a nawet uczestniczenia w trudnych walkach. Od bandytów po paskudnie wyglądające lodówki, będziesz musiał udowodnić swoje umiejętności w walce z szeroką gamą przeciwników. Możesz nawet szukać legendarnych postaci, aby stały się Twoimi mistrzami w sztukach walki i nauczyły Cię swoich charakterystycznych ruchów.

World Tour całkowicie różni się od wszystkiego, co do tej pory widzieliśmy w serii i troszkę przypomina gry takie jak Yakuza: Like a Dragon, gdzie można robić postępy, podejmując się różnych misji i wykonując różne czynności. Najlepszą rzeczą w systemie awatarów jest to, że będziesz mógł zabrać swoją postać, z jej spersonalizowanym zestawem ruchów, do Battle Hubu, aby wziąć udział w trudnych walkach z innymi graczami.

Te unikalne funkcje z pewnością sprawią, że Street Fighter 6 wyróżni się ponad konkurencją. Ale jeśli nie jesteś ich pewien, możesz wypróbować demo, które jest obecnie dostępne i odkryć je samemu.

Street Fighter 6 zadebiutuje 1 czerwca na PS, PS5 i Xbox Series X/S, a Capcom ujawnił już, jakie postacie będą obecne w pierwszych dwóch DLC, które pojawią się po premierze. Możesz również sprawdzić najlepszą cenę, aby kupić kod Street Fighter 6 na dowolną platformę za pomocą naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare