Street Fighter 6 będzie miał cię w centrum uwagi

Street Fighter 6 będzie miał cię w centrum uwagi

Choć Street Fighter to kultowa seria gier wideo, która towarzyszy fanom od dawna, to wciąż jest w niej miejsce na innowacje. Street Fighter 6 zadebiutuje tego lata i przywróci całą ekscytującą akcję, którą gracze mogli cieszyć się z poprzednika, ale także mnóstwo nowości. Wśród nich World Tour przykuł uwagę fanów. Rozmawiamy o tym dzisiaj, ponieważ Capcom opublikował nowe wideo skupiające się na tym nowym typie doświadczenia, które nadejdzie wraz ze Street Fighter 6.

Wszystko zależy od ciebie

Street Fighter 6 będzie zawierał imponującą listę wojowników do wyboru. Większość ulubionych przez fanów legendarnych wojowników z serii powróci w nowej odsłonie, ale jest też zupełnie nowa opcja. Możesz stworzyć i dostosować własnego awatara, aby podjąć wiele wyzwań w World Tour. Jest to doświadczenie dla jednego gracza, które opowiada o historii i ewolucji wojownika.

 

 

Możesz wybrać własny zestaw ruchów, aby stworzyć oryginalny styl gry, odblokować umiejętności, które pomogą ci w karierze artysty sztuk walki i nie tylko. Możesz nawet walczyć z innymi graczami za pomocą swojego awatara w ekscytujących bitwach. Możesz wypróbować to nowe doświadczenie, ponieważ na PC, Xbox Series X/S i PlayStation 5 dostępne jest darmowe demo Street Fighter 6, które pozwala cieszyć się początkiem World Tour.

Nowy film rzuca nieco światła na podstawową fabułę, którą będziesz śledzić w World Tour, która będzie całkowicie zależeć od twoich decyzji i wyników. W każdym razie jasne jest, że spotkasz jednych z najbardziej kultowych wojowników w serii, a przy odrobinie szczęścia możesz się nawet czegoś od nich nauczyć.

Pamiętaj, że premiera gry zaplanowana jest na 2 czerwca 2023 roku, a Street Fighter 6 możesz kupić tanio na każdą platformę dzięki naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare