Instant Gaming EU
 
 

A.K.I. pojawi się w Street Fighter 6 w tym miesiącu

A.K.I. pojawi się w Street Fighter 6 w tym miesiącu

Każda nowa postać wprowadzona do Street Fighter 6 dodaje mnóstwo możliwości rozgrywki dla tych, którzy chcą wycisnąć z gry każdą kroplę zabawy. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku zupełnie nowych postaci, które nigdy wcześniej nie pojawiły się w popularnej serii bijatyk. W zeszłym miesiącu CAPCOM zaprezentował fanom A.K.I. za pomocą spektakularnego wideo, a teraz potwierdził datę premiery DLC, które wprowadzi ją do gry.

Zabójcza trucicielka

Data premiery drugiego DLC do Street Fighter 6 została potwierdzona za pośrednictwem Twittera w publikacji, która rzuca również nieco światła na jej możliwości na arenie walki. A.K.I. jest zwinną wojowniczką, która może wstrzykiwać osłabiającą truciznę swoimi atakami, co spowoduje, że jej przeciwnicy będą stopniowo otrzymywać obrażenia. Chociaż ta specjalna funkcja nie sprawi, że będzie to odpowiedni wojownik dla początkujących, ponieważ zwykle lepiej jest dla nich przyjąć bardziej bezpośrednie podejście do walki, A.K.I. będzie bardzo interesującym dodatkiem do listy Street Fighter 6.

 

 

Dyrektor gry Takayuki Nakayama wypowiedział się na temat jej wyjątkowego projektu w wywiadzie na PlayStation Blog, w którym potwierdził, że została stworzona z myślą o śmiercionośnym wężu.

"W projekcie postaci, który pierwotnie zakładaliśmy, była bladoskórą uczennicą, a jej styl walki był połączeniem sztuk walki Poison Hand i Fanged Snake Style. Dlatego zdecydowaliśmy, że A.K.I. będzie białym wężem niosącym truciznę".

A.K.I. będzie dostępna od razu 26 września dla wszystkich graczy Streer Fighter 6, którzy zakupili edycję Deluxe lub Ultimate gry lub Przepustkę Postaci Roku 1. Ponadto będzie można ją odblokować w grze za pośrednictwem oddzielnego DLC w tym samym dniu. Upewnij się, że korzystasz z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze ceny wszystkich tych opcji i zdobyć tanio Street Fighter 6 , jeśli jeszcze nie odkryłeś jednego z najlepszych tytułów w kultowej serii bijatyk.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare