Street Fighter 6 pobił rekord Steam w ciągu jednego dnia

Street Fighter 6 pobił rekord Steam w ciągu jednego dnia

W ciągu pierwszych 24 godzin od premiery, Street Fighter 6 pobił już rekord Steam. Według tweeta Benji Sales, Street Fighter 6 osiągnął największą liczbę jednoczesnych graczy w grze walki, pokonując najbliższych konkurentów, Mortal Kombat 11, Tekken 7 i tak, Street Fighter V. Sprawdź jego tweet tutaj:

 

 

Oczywiście Street Fighter 6 zajął również pierwsze miejsce na liście bestsellerów Steam. Początkowe działania Capcom mające na celu wprowadzenie na rynek najnowszej odsłony serii bijatyk, w tym darmowy okres próbny i uruchomienie turnieju z nagrodami o wartości 2 milionów dolarów, zdecydowanie się opłaciły. Wygląda na to, że Mortal Kombat 1 ma przed sobą nie lada zadanie, gdy w końcu pojawi się na rynku we wrześniu tego roku.

Abyśmy nie zapomnieli, trasa Capcom Pro również opublikowała swoje oficjalne daty 1 czerwca, a pierwsza rozpocznie się w sierpniu podczas EVO 2023. Z mistrzostwami, które prawdopodobnie odbędą się w lutym 2024 roku, można się założyć, że wszyscy będą ciężko trenować, aby mieć szansę na zdobycie tej słodkiej nagrody pieniężnej.

Walka o modę

Kolejnym powodem popularności SF6 jest liczba skórek i kostiumów dostępnych dla każdej z postaci. Każda postać Street Fighter zaczyna z jedną dostępną skórką. Aby odblokować ich alternatywne skórki, musisz najpierw zagrać w tryb World Tour i zwiększyć swoją więź z daną postacią. Gdy poziom więzi osiągnie 100, odblokujesz ich alternatywną skórkę.

Oczywiście, jeśli wolisz zapłacić niż czekać, możesz kupić te skórki bezpośrednio w sklepie w grze za 50 monet Fighter, które można kupić za prawdziwe pieniądze w PlayStation Store.

Street Fighter 6 jest już dostępny, więc jeśli szukasz dobrych cen na tę niesamowitą bijatykę, sprawdź nasze oferty kluczy Street Fighter 6 na PS5.

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Immerse yourself in the war-torn universe of Warhammer 40,000: Rogue - 100
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare