K4G BG 4 EN
 
 

A.K.I. jest nową postacią w Street Fighter 6

A.K.I. jest nową postacią w Street Fighter 6

Obchody wielkiego finału EVO 2023 w ten weekend skierowały światła na najważniejsze gry walki. Street Fighter 6 był gwiazdą wydarzenia jako najnowsze wydanie, a zawodnicy mogli pokazać swoje mistrzostwo w grze w intensywnych walkach przez cały weekend. Zgodnie z oczekiwaniami, Rashid, który został wypuszczony zaledwie kilka tygodni temu, został wybrany w wielu składach, ale CAPCOM ma więcej wojowników gotowych dołączyć do listy postaci w Street Fighter 6. Wydarzenie było idealną okazją do zaprezentowania zupełnie nowej postaci, która wkrótce będzie dostępna w grze za pośrednictwem DLC.

Mistrzyni trucizn

A.K.I. jest drugą postacią DLC dla Street Fighter 6 i będzie dostępna tej jesieni. Używa trujących ataków, aby osłabić swoich przeciwników i wykończyć ich śmiercionośnymi pazurami. Możecie rzucić na nią okiem w specjalnym zwiastunie.

 

 

A.K.I. jest nowicjuszką w serii Street Fighter i jeszcze nie poznaliśmy jej pełnego zestawu umiejętności, ale podobnie jak w przypadku Rashida, okaże się wymagającym przeciwnikiem dla doświadczonych graczy Street Fighter 6. Spóźni się ona na tegoroczne EVO, ale z pewnością odegra ważną rolę w przyszłorocznych zawodach.

Wraz z ujawnieniem tej postaci, CAPCOM ogłosił współpracę między Street Fighter 6 i Teenage Mutant Ninja Turtles. Wydarzenie rozpocznie się jutro i będzie zawierało przedmioty, kostiumy i emotki związane z TMNT, które fani kultowych żółwi ninja będą mogli odblokować.

Street Fighter 6 jest jedną z najbardziej oczekiwanych odsłon popularnej serii bijatyk ze względu na nowe mechaniki rozgrywki i tryb World Tour. Jeśli jeszcze ich nie odkryłeś, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić Street Fighter 6 tanio na PC, PlayStation i Xbox. Ponadto, na naszej stronie dostępne są najlepsze oferty na cdkeye Street Fighter 6 Year 1 Character Pass, aby odblokować najnowsze postacie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare