Instant Gaming EU
 
 

Akuma jest nową grywalną postacią w Street Fighter 6

Akuma jest nową grywalną postacią w Street Fighter 6

Street Fighter 6 pozostaje jedną z najważniejszych bijatyk wideo dostępnych obecnie na rynku, obok Tekken 8, Mortal Kombat 1 i innych. Gra została włączona do programu EVO i jest wielu zawodników trenujących do tegorocznego turnieju, który zostanie podzielony na dwa wydarzenia. Pierwsza z nich odbędzie się w Tokio w ostatni weekend kwietnia, a druga w Las Vegas 19 lipca. Turnieje te zgromadzą najlepszych graczy w gatunku, a Street Fighter 6 będzie jedną z preferowanych gier przez wielu widzów. Gra oferuje dużą liczbę postaci do wyboru, a większość zawodników miała dużo czasu na ćwiczenie swoich ruchów, ponieważ Street Fighter 6 jest dostępny na rynku od zeszłego lata. Jednak dodanie nowej postaci sprawi, że sprawy będą nieco bardziej skomplikowane dla uczestników w tym roku.

Poznaj Akumę

Akuma to wojownik, który pojawił się w serii po raz pierwszy w 1994 roku jako ukryty boss w Street Fighter II Turbo. Ten mistrz Satsui no Hado powraca na arenę walki z nowym i imponującym wyglądem jako nowa grywalna postać w Street Fighter 6. Capcom potwierdził, że zostanie on dodany do gry wiosną tego roku, ale japońska firma nie potwierdziła kiedy dokładnie. W grze będzie można go znaleźć i zostać jego uczniem, aby nauczyć się jego mrocznych technik walki w trybie World Tour, ale Akuma będzie również grywalny w innych trybach. Pierwsze spojrzenie na Akumę można zobaczyć na poniższym filmie.

 

 

Warto wspomnieć, że Akuma będzie ostatnią postacią w pierwszym roku Street Fighter 6. Capcom już przygotowuje się do rozszerzenia gry o więcej treści w drugim roku gry, a w społeczności jest wiele spekulacji na temat tego, jakie postacie zostaną dodane w następnej kolejności. Prawdopodobnie będziemy musieli poczekać do lata, aby dowiedzieć się więcej o nadchodzących dodatkach.

Street Fighter 6 zawiera obecnie 21 grywalnych postaci, a Akuma zwiększy tę liczbę, ale można się spodziewać, że do gry zostanie dodanych wielu innych wojowników. Liczba ta jest wciąż dość daleka od 45 wojowników dostępnych w Street Fighter V, chociaż wielu z nich zostało dodanych po premierze. W tej kwestii Street Fighter 6 dopiero rozpoczął swoją podróż.

Dzięki nowej mechanice rozgrywki, dodatkowym funkcjom i imponującej grafice, Street Fighter 6 to pozycja obowiązkowa dla każdego fana bijatyk. Jeśli jeszcze nie odkryłeś tej gry, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tani kod Street Fighter 6 na PC, PlayStation i Xbox Series. Możesz także rozszerzyć swoje doświadczenie w najlepszej cenie dzięki Street Fighter 6 - Year 1 Character Pass i Street Fighter 6 - Year 1 Ultimate Pass.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare