Rashid jest pierwszą postacią DLC w Street Fighter 6, która dołączyła do składu

Rashid jest pierwszą postacią DLC w Street Fighter 6, która dołączyła do składu

Po oficjalnej premierze Street Fighter 6 w zeszłym miesiącu, Rashid of the Turbulent Wind spada nam z nieba, a gracze będą mogli doświadczyć wysokich lotów Rashida we wszystkich trzech trybach gry, w tym:

  • World Tour: Poznaj Rashida w zupełnie nowym trybie fabularnym Street Fighter 6, aby nauczyć się i zastosować jego ruchy w niestandardowym zestawie ruchów awatara, odkryć więcej o jego pochodzeniu i zwiększyć swoją więź z tym najnowszym mistrzem.
  • Fighting Ground: Rashid wkracza na scenę jako 19. grywalna postać, z nowymi i unikalnymi ruchami do opanowania przez graczy.
  • Battle Hub: Gracze mogą zdobyć sprzęt związany z Rashidem, emotki i nie tylko dzięki przepustce bojowej "Rashid przybywa!".

 

 

Rashid wkracza na scenę z nowymi i klasycznymi ruchami charakteryzującymi się parkourem i błyskawicznymi ruchami, w tym:

  • Arabian Cyclone: Nowy ruch specjalny, gdzie postać wykonuje obrotowe kopnięcie i wyczarowuje wir; może być użyty jako samodzielny cios lub przekształcony w Rolling Assault lub Wing Stroke.
  • Arabian Skyhigh: Nowy ruch podwójnego skoku, który sprawia, że przeciwnicy zgadują, gdzie Rashid wyląduje z powietrza.
  • Super Rashid Kick: Supersztuka poziomu 1, która wyładowuje niszczycielskie kopnięcie podczas szybowania do przodu i w górę w powietrzu.
  • Ysaar: Wcześniej ruch V-Trigger Rashida w Street Fighter V, ta super-sztuka poziomu 2 przywołuje wolno poruszający się pocisk wirowy, który może być użyty do wywierania presji na przeciwnikach.
  • Altair: Supersztuka poziomu 3 Rashida przywołuje burzę, która unosi przeciwników, zanim spadnie na nich monsun potężnych ciosów.

Koniecznie sprawdź wszystkie ruchy Rashida, gdy będzie on dostępny w Street Fighter 6 pod koniec lipca. Rashid zostanie odblokowany dla posiadaczy Edycji Deluxe, Edycji Ultimate lub Przepustki Postaci Roku 1. Gracze mogą również wypróbować Rashida za darmo przez godzinę z jednym biletem Rental Fighter, dostępnym w Fighting Passie w grze.

Rashid zadebiutuje 24 lipca 2023 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i PC za pośrednictwem Steam. A jeśli masz ochotę na więcej Rashida, zanim wyjdzie na ulice, możesz odkryć w tym miesiącu Fighting Pass z wyposażeniem awatara związanym z Rashidem, emotkami, muzyką, naklejkami i nie tylko - dostępne od teraz do 23 lipca.

Dla entuzjastów gier walki rok 2023 jest pełen behemotów. Oprócz Street Fighter 6, wkrótce na półki sklepowe trafi także Mortal Kombat 1, reboot jednej z najbardziej brutalnych gier. Jeśli nie możesz się powstrzymać do tego czasu, sprawdź naszą porównywarkę najtańszych cdkeyów Street Fighter 6 i zmierz się ze światem.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare