Capcom ujawnia wszystkie nowe stroje w Street Fighter 6

Capcom ujawnia wszystkie nowe stroje w Street Fighter 6

Zbliżająca się premiera Street Fighter 6 podnosi emocje fanów do niespotykanego dotąd poziomu. Nowa odsłona serii bijatyk jest dość wyczekiwaną grą, zwłaszcza po ogromnym sukcesie jej poprzedniczki. Street Fighter 5 zapewniał społeczności rozrywkę przez kilka lat, ale nowa gra ma na celu prześcignięcie go swoimi nowościami. Tryb World Tour sprawi, że Street Fighter 6 będzie znacznie różnić się od innych gier z tego gatunku dzięki możliwości tworzenia, dostosowywania i grania z własnym awatarem, ale to nie jedyna rzecz, którą gra zaoferuje.

Wyjątkowo wyglądające postacie

Street Fighter 6 przywróci wiele kultowych postaci, które widzieliśmy w poprzednich grach z serii. Wojownicy tacy jak Ryu, Chun Li, Blanka i wielu innych byli obecni w całej serii i powracają na arenę walki po raz kolejny w Street Fighter 6.

Gracze będą cieszyć się grą swoimi ulubionymi postaciami w ich klasycznych strojach, ale mogą także odblokować wiele alternatywnych wyglądów. Niektóre z nich są zupełnie nowe, podczas gdy inne pojawiły się w poprzednich grach Street Fighter. Każdy z nich będzie dostępny podczas gry w trybie World Tour, ale można je również kupić za Fighter Coins, walutę premium w grze. Możesz sprawdzić wszystkie stroje 2 dla 18 postaci w Street Fighter 6 na poniższym filmie.

 

 

Jeśli jesteś fanem gier Street Fighter, musisz poczekać jeszcze tylko kilka godzin, aż będziesz mógł zagrać w Street Fighter 6. Gra ma zostać wydana jutro na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jak zwykle, najlepsze oferty na kody do Street Fighter 6 na wszystkie platformy dostępne są w naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Immerse yourself in the war-torn universe of Warhammer 40,000: Rogue - 100
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare