CAPCOM prezentuje kolejne trzy postacie ze Street Fighter 6

CAPCOM prezentuje kolejne trzy postacie ze Street Fighter 6

Poza nowym stylem wizualnym, trybem World Tour i nowym społecznościowym Battle Hubem, jedną z najbardziej interesujących rzeczy w Street Fighter 6 jest bogata lista wojowników. Fani serii zobaczą powrót wielu kultowych wojowników z poprzednich gier, ale także kilku nowych, w sumie 18 różnych wojowników, którzy będą dostępni w grze w momencie premiery. Lista została ujawniona jakiś czas temu i obejmuje postaci takie jak Dhalsim, Luke, Jamie, Manon, Kimberly, Marisa, Lily, JP, Juri, Dee Jay, Cammy, Ryu, E. Honda, Blanka, Guile, Ken, Chun-Li, Zangief. Mieliśmy już okazję oglądać niektórych z nich w akcji, ale Capcom pokazał trzech kolejnych podczas wczorajszego State of Play.

Dwóch z tych wojowników będzie znanych każdemu doświadczonemu fanowi serii. Zangief to potężny rosyjski zapaśnik z talentem do chwytania przeciwników i rzucania nimi, jakby byli szmacianymi lalkami. Cammy to były zabójca, który został jednym z najlepszych agentów MI6. Jest też Lily, jedna z nowych postaci w serii. Jest to dziewczyna meksykańskiego pochodzenia, która potrafi komunikować się z duchami i używa pary śmiercionośnych broni, aby uderzać przeciwników pod niemożliwymi kątami.

 

 

Street Fighter 6 potwierdzony na EVO

Istniały pewne wątpliwości co do obecności kultowej serii bijatyk na najważniejszym turnieju na świecie. Na szczęście Street Fighter 6 będzie częścią EVO wraz z Guilty Gear Strive, Melty Blood: Type Lumina, King of Fighters 15, Mortal Kombat 11, Tekken 7 i Dragon Ball FighterZ. Tegoroczny turniej przyniesie również niespodziankę w postaci powrotu ulubionego przez fanów klasyka: Ultimate Marvel vs Capcom 3.

Premiera Street Fighter 6 zaplanowana jest na 2 czerwca, a ty możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty i kupić klucz Street Fighter 6 na wszystkie platformy.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare