Activision ujawnia plan działania Sezonu 1 w Call of Duty: Black Ops - Cold War

Activision ujawnia plan działania Sezonu 1 w Call of Duty: Black Ops - Cold War

Zostało tylko kilka dni, zanim fani licencji Call of Duty będą mogli wreszcie dostać w swoje ręce kolejną odsłonę serii Black Ops, Call of Duty: Black Ops Cold War. Premiera planowana jest na 13 listopada, a przepływ informacji o grze nasilił się w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Black Ops-Cold War zajmie sporo miejsca na dysku, ale okazało się, że będzie to tylko na konsolach, ponieważ wersja na PC została zredukowana o 90 GB. Od piątku gra jest również dostępna na konsolach dla wszystkich, którzy złożyli wcześniej zamówienie. Ponadto dowiedzieliśmy się, że gracze, którzy zdecydują się na grę na konsolach Sony, będą mieli pewne przywileje nad tymi, którzy wybiorą Microsoft. Rzeczywiście, w poniższym filmie gracze widzą, że granie na Playstation zapewni nie tylko tymczasową wyłączność na tryb Onslaught Zombies, ale także znaczące bonusy, takie jak comiesięczne wydarzenia z podwójnym XP.

 

 

Activision ujawnił plan działania na najbliższe miesiące, który przedstawia kilka pierwszych szczegółów dotyczących Sezonu 1 Call of Duty: Black Ops - Cold War, który rozpocznie się 10 grudnia. Wcześniej jednak gracze będą mieli prawo do nowej darmowej mapy w Black Ops - Cold War 24 listopada. Cóż, nie będzie to nic nowego, ponieważ jest to przerobiona wersja kultowej mapy Nuketown '84. Jak widać, Black Ops - Cold War będzie posiadać więcej treści w ciągu sezonu, takich jak powrót Gunfight Mode, wprowadzony w Modern Warfare. Wreszcie, pośród wszystkich tych nowych funkcji, istnieje „ściśle tajne” doświadczenie w Warzone.

Czekając na to, co to może być, możesz odwiedzić naszą porównywarkę, aby uzyskać Call of Duty: Black Ops - Cold War w najlepszej cenie.

 

cold war season 1

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare