Instant Gaming EU
 
 

Rozgrywka w Horizon Forbidden West zostanie wkrótce ujawniona

Rozgrywka w Horizon Forbidden West zostanie wkrótce ujawniona

Od czasu oficjalnej prezentacji na imprezie Playstation 5, Horizon Forbidden West zniknęło z pola widzenia. Premiera sequela Horizon Zero Dawn planowana jest jeszcze na ten rok, mimo że Sony i Guerilla Games skąpiły informacji na temat gry. Warto zauważyć, że w międzyczasie pierwsza gra została wydana na PC w ramach zwrotu Sony o 180 stopni od polityki wyłączności na konsole. Ale już niedługo dowiemy się więcej na temat Horizon Forbidden West.

Sony ogłosiło, że 27 maja odbędzie się State of Play poświęcony Horizon Forbidden West. Wiadomość ta została ogłoszona za pośrednictwem Playstation Blog w poście opublikowanym przez dyrektora gry Mathijsa de Jonge. Większość materiału filmowego będzie w całości poświęcona rozgrywce.

 

Podczas tego State of Play, zadebiutuje ujawnienie gameplayu z Horizon Forbidden West! W tym 20-minutowym ekskluzywnym segmencie zobaczycie około 14 minut zupełnie nowej akcji w grze z udziałem naszej dzielnej bohaterki Aloy, a wszystko to zarejestrowane bezpośrednio na PlayStation 5.

To ujawnienie było prawdziwym wysiłkiem zespołowym i jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy pokazać wam, co mamy w zanadrzu. Niezależnie od tego, czy jesteś z nami i Aloy od czasu Horizon Zero Dawn, czy dopiero poznajesz ten niesamowity świat, chcemy podzielić się z Tobą tym wielkim kamieniem milowym i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Twoje ulubione momenty i reakcje.

 

 

Na razie nie wiemy nic więcej, ale czekanie do jutra powinno być do zniesienia nawet dla najbardziej zagorzałych fanów. Prezentacja Horizon Forbidden West rozpocznie się o godzinie 23:00 czasu brytyjskiego, ale niezapowiedziany jeszcze pre-show rozpocznie się o 18:00. Data premiery Horizon Forbidden West jest oczywiście jedną z rzeczy, które spodziewamy się odkryć podczas tego wydarzenia.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare