Instant Gaming EU
 
 

Obejrzyj zwiastun premierowy Horizon Forbidden West: Burning Shores

Obejrzyj zwiastun premierowy Horizon Forbidden West: Burning Shores

Horizon Forbidden West to ekscytująca przygoda w rozległym otwartym świecie, w którą powinni zagrać wszyscy fani Horizon Zero Dawn. Nie tylko przynosi nowe terytoria do eksploracji, nową historię, niesamowitą grafikę i mnóstwo nowych funkcji, ale także pozwala zanurzyć się w postapokaliptycznym świecie, w którym rozgrywa się saga na znacznie głębszym poziomie. Historia Aloy jest ekscytująca i pełna akcji, ale także eksploruje alternatywny scenariusz science-fiction, który może być znacznie bliższy naszemu teraz, gdy sztuczna inteligencja zaczyna odgrywać bardziej znaczącą rolę w naszym życiu.

Możliwość zbadania takiego scenariusza poprzez szczegóły historii Aloy jest całkiem atrakcyjnym doświadczeniem, które zostanie rozszerzone wraz z premierą pierwszego rozszerzenia dla Horizon Forbidden West. Burning Shores przenosi gracza do regionu położonego na południe od ziem klanu Tenakth, aby zbadać to, co pozostało z Los Angeles. Miejsce to zostało przekształcone w archipelag z powodu intensywnej aktywności wulkanicznej i trzęsień ziemi. Niegdyś słynne miasto leży w gruzach, ale wciąż tętni w nim życie. Przygoda Aloy na Płonących Brzegach sprawi, że pozna nowych przyjaciół, aby uratować region przed nowym zagrożeniem.

Kontynuacja epickiej historii

Horizon Forbidden West: Burning Shores zadebiutuje 19 kwietnia wyłącznie na PlayStation 5. Zawiera nowe funkcje, postacie i historie do odkrycia. Oficjalny zwiastun premierowy można obejrzeć poniżej. Gra została niedawno wydana przez Sony.

 

 

Aby zwiedzić Płonące Brzegi, należy najpierw ukończyć główny wątek fabularny w Horizon Forbidden West. Dlatego powinieneś skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić kod Horizon Forbidden West na PS5, jeśli jeszcze nie posiadasz tej gry. Następnie możesz sprawdzić najlepsze oferty na Horizon Forbidden West: Burning Shores na PS5, aby dołączyć do Aloy w jej nowej przygodzie po ukończeniu podstawowej wersji gry.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare