Horizon Forbidden West jest już dostępny na PC

Horizon Forbidden West jest już dostępny na PC

Odkąd PlayStation przeniosło swojego ulubieńca God of War na PC, coraz więcej ich ekskluzywnych tytułów jest stopniowo przenoszonych na komputery kilka lat po ich pierwotnej premierze. Gra Horizon Zero Dawn również została wcześniej przeniesiona na PC, więc naturalnie jej następca, Horizon Forbidden West, podąża za tym przykładem. 21 marca 2024 roku gra Horizon Forbidden West oficjalnie zadebiutowała na PC.


Horizon Forbidden West to fabularna gra akcji z otwartym światem, opracowana przez Guerrilla Games i wydana przez Sony Interactive Entertainment na konsole PS4 i PS5. Gra została wydana 18 marca 2022 roku jako kontynuacja Horizon Zero Dawn. Horizon Forbidden West był nominowany do kilku nagród na The Game Awards w 2022 roku, w tym do prestiżowej nagrody Gry Roku, ale w starciu z Elden Ring, Horizon Forbidden West nie mógł uniknąć porażki. Mimo to gra odniosła wielki sukces na PlayStation i nadal jest uważana za jedną z najlepiej wyglądających gier.

Zanurz się w rozgrywce Zakazanego Zachodu

W Horizon Forbidden West kontrolujesz Aloy, aby eksplorować świat gry, a główną bronią jest łuk. Zmierzysz się z różnymi rodzajami mechanicznych stworzeń, a aby pomóc w walce, gracze mają do dyspozycji różne narzędzia, sprzęt i różne bronie, aby rozszerzyć opcje taktyczne. Sposób podejścia do wrogów będzie zależał od stylu gry. Dzięki oszałamiającej grafice i nowym funkcjom pozwalającym graczom nurkować w podwodnych środowiskach i swobodnie przemierzać regiony gry, gracze mogą teraz jeszcze bardziej cieszyć się światem gry.

Horizon Forbidden West będzie oferować imponującą grafikę na PC. Teraz możesz doświadczyć Horizon Forbidden West z odblokowaną liczbą klatek na sekundę, aby uzyskać jak najbardziej płynne wrażenia. Ponadto gra obsługuje DLSS 3, wykorzystując skalowanie w górę i generowanie klatek oparte na sztucznej inteligencji, aby poprawić grafikę bez utraty wydajności. Co więcej, gra obsługuje również technologie XeS i AMD FSR 2.2. Upewnij się, że twój komputer spełnia podstawowe wymagania, aby płynnie uruchomić grę.

Horizon Forbidden West jest już dostępny na Windows. Zdecydowanie zalecamy, abyś skorzystał z narzędzia do porównywania cen dLCompare, gdzie uzyskasz najlepsze oferty na cdkey do gry Horizon Forbidden West.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare