Nie bój się wody w Horizon Forbidden West

Nie bój się wody w Horizon Forbidden West

Gracze z całego świata odkrywają nowe krainy dzięki dzisiejszej premierze Horizon Forbidden West: Burning Shores. Pierwsze rozszerzenie do kontynuacji Horizon Zero Dawn dodaje nowe terytoria do eksploracji przez Aloy w kontynuacji jej epickiej przygody. Nowa fabuła, nowi przyjaciele, gigantyczne roboty do walki, a nawet latający wierzchowiec, który pozwoli ci wzbić się w piękne niebo, są dostępne dla wszystkich graczy, którzy posiadają rozszerzenie od dziś. Deweloper Guerrilla Games zagłębił się w szczegóły Burning Shores przed premierą, pokazując nowe mechaniki rozgrywki i iteracje oraz imponujące materiały filmowe, ale wciąż udaje mu się zaskoczyć nas głębią niektórych funkcji, które zaimplementowali w grze.

 

 

Zbyt realne dla niektórych

W przypadku Horizon Forbidden West, jego niesamowity poziom szczegółowości może być problemem dla niektórych osób. Podwodna akcja była obecna w grze od samego początku, a wydanie Burning Shores zaoferuje jej jeszcze więcej, ponieważ niegdyś tętniące życiem miasto Los Angeles, które leży na południe od lądu, zostało przekształcone w wulkaniczny archipelag częściowo pokryty wodą. Z pewnością daje to nowe możliwości podwodnych przygód, ale co jeśli masz z tym problem? Osoby cierpiące na talasofobię mogą mieć trudności z Horizon Forbidden West, ponieważ ich strach uniemożliwia im cieszenie się tą stroną gry. Faceci z Guerrilla Games chcą, aby ich gra mogła cieszyć się jak największą liczbą osób, a gra oferuje imponujący zakres opcji dostępności, aby osiągnąć ten cel. Rozszerzają je dalej, dodając nowy tryb specjalnie zaprojektowany dla osób przerażonych głęboką wodą.

"Ta funkcja ma na celu złagodzenie objawów talasofobii poprzez poprawę widoczności otoczenia pod wodą i umożliwienie oddychania w nieskończoność, niezależnie od postępów w fabule".

Jeśli więc twoja talasofobia uniemożliwiała ci towarzyszenie Aloy w jej ostatniej podróży, możesz mieć pewność, że nowa łatka ułatwień dostępu zapewni ci ochronę. Patch 1.21 dodaje również inne opcje dostępności, takie jak powiększone napisy, ustawienia ślepoty barw i inne. Niestety, funkcje te są dostępne wyłącznie dla użytkowników PlayStation 5. Pamiętaj, że możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby zdobyć Horizon Forbidden West: Burning Shores tanio i rozpocząć eksplorację ruin Los Angeles.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare