Można już pobrać przedpremierowo Horizon Forbidden West: Burning Shores

Można już pobrać przedpremierowo Horizon Forbidden West: Burning Shores

DLC Burning Shores do gry Horizon Forbidden West jest już prawie dostępne i można je pobrać przedpremierowo już teraz. Rozszerzenie Guerilla Games zadebiutuje jutro, 19 kwietnia, i wprowadzi do gry nowego wierzchowca, nowego towarzysza oraz nowego bossa. Zwiastun premierowy można obejrzeć tutaj:

 

 

Parujące brzegi niebezpieczeństwa

Wcześniej przedstawiliśmy już Waterwinga, nowego wierzchowca Aloy, który potrafi latać, nurkować w oceanie i bronić cię przed nowymi zagrożeniami ze strony maszyn, których będzie mnóstwo. Na szczęście masz też nowego towarzysza, który dotrzyma ci towarzystwa. Seyka jest członkiem Quen, morskiego plemienia, które zostało wprowadzone w oryginalnej grze. Podobnie jak Aloy, Quenowie mają dostęp do starożytnej technologii i potrafią używać skupień. Mogą jednak odczytywać informacje tylko do pewnego momentu w historii.

Według Annie Kitain, głównej scenarzystki Burning Shores, Seyka jest "ambitną żołnierką piechoty morskiej, która postanowiła pomóc swojemu ludowi przetrwać".

"Jako nowa towarzyszka w DLC, Aloy spędzi z nią dużo czasu w trakcie całej historii i będzie polegać na jej pomocy w wielu sytuacjach - w sytuacji, w której nie często się znajduje. Pewna siebie, współczująca i zaciekła, Seyka jest zupełnie inna niż ktokolwiek, kogo Aloy kiedykolwiek spotkała, i odgrywa ważną rolę w kolejnym rozdziale podróży Aloy".

Oto kilka ujęć aktorów Ashley Burch (Aloy) i Kylie Liya Page (Seyka).

 

 

W zwiastunie premierowym pokazano również prawdopodobnie największą walkę z bossem w serii: Aloy kontra Metalowy Diabeł. To ogromne monstrum może rozerwać krajobraz i ruiny Los Angeles, dlatego Guerilla Games stawia na moc PS5, aby oprawa wizualna była jeszcze bardziej oszałamiająca. Według dyrektora gry Mathijsa de Jonge, w grze pojawi się scena walki, która będzie wymagała "DUŻO pamięci i mocy obliczeniowej".

Jeśli jeszcze nie zamówiłeś w przedsprzedaży DLC Burning Shores, nadal możesz to zrobić. Zdobądź klucz Horizon Forbidden West Burning Shores na PS5 z naszej porównywarki.

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare