Horizon Forbidden West najwyraźniej doczeka się sequela

Horizon Forbidden West najwyraźniej doczeka się sequela

Guerilla Games właśnie potwierdziło, że przygotowuje drugi sequel Horizon Zero Dawn, tworząc trylogię Horizon. Wszystko to po premierze Burning Shores, którego zwiastun można znaleźć tutaj.

 

 

Nowe horyzonty do odkrycia

W opublikowanym oświadczeniu kierownictwa Guerilla Games potwierdzono, że dyrektor studia i producent wykonawczy Angie Smets opuściła swoją rolę, aby zostać szefem strategii rozwoju w PlayStation Studios. Od tego czasu powierzyła przyszłość serii Horizon triumwiratowi dyrektorów: Joelowi Eschlerowi, Helli Schmidt i Janowi-Bartowi van Beekowi.

Kluczowy fragment komunikatu znajduje się w ostatnim akapicie:

"Mamy pełne zaufanie do naszego nowego kierownictwa, ponieważ kierują Guerrilla w stronę świetlanej przyszłości, rozszerzając świat Horizon o kolejną przygodę Aloy i nasz ekscytujący projekt online".

Biorąc pod uwagę, że Forbidden West kończy się cliffhangerem i wskazówkami prowadzącymi do kolejnego odcinka, wydaje się to potwierdzać, że zobaczymy trylogię Horizon.

I to oprócz planowanej gry wieloosobowej online. W grudniu 2022 roku Guerilla Games ogłosiła, że nowy wewnętrzny zespół tworzy grę z "nową obsadą postaci i unikalnym stylizowanym wyglądem". Poza kilkoma zrzutami ekranu i wczesnymi materiałami z rozgrywki, które wyciekły w styczniu, niewiele więcej wiadomo o tej grze wieloosobowej.

Co więcej, mamy nadchodzącą grę PlayStation VR2 Horizon Call of the Mountain, serial Netflix podobny do The Last of Us i plotki o remasterze Horizon Zero Dawn na PS5. Wygląda na to, że Aloy będzie miała pełne ręce roboty w nadchodzących latach.

Tymczasem Burning Shores jest już dostępne. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś tego wspaniałego DLC z otwartym światem, możesz zdobyć podstawową grę Horizon Forbidden West, a także Horizon Forbidden West: Burning Shores na PS5 z naszej porównywarki już dziś.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare