Instant Gaming EU
 
 

Horizon Forbidden West zaoferuje najlepszą grafikę na PC

Horizon Forbidden West zaoferuje najlepszą grafikę na PC

Horizon Forbidden West był flagowym tytułem Sony na PlayStation 5 w momencie premiery konsoli. Kontynuacja Horizon Zero Dawn zapewniła nową okazję do zanurzenia się w epicką przygodę osadzoną w postapokaliptycznym świecie zaludnionym przez niesamowite roboty u boku Aloy. Na Zachodzie pojawiło się nowe zagrożenie, a wyruszenie w podróż w celu zbadania jego pochodzenia pozwoliło nam również odkryć nieodkryte ziemie. Dzięki nowym sposobom przemierzania, ekscytującej mechanice rozgrywki i solidnej narracji, Horizon Forbidden West szybko stał się ulubieńcem fanów.

Premiera na PC w tym roku?

Podobnie jak w przypadku poprzednika, istnieje ogromna społeczność zainteresowana grą na PC. Ponieważ Sony wydaje się mieć nieco luźniejszą politykę, jeśli chodzi o swoje ekskluzywne tytuły, Horizon Forbidden West podąża dokładnie tą samą ścieżką co Horizon Zero Dawn i będzie grywalny na PC. Gra zostanie wydana za pośrednictwem Steam jako Horizon Forbidden West Complete Edition. Oficjalna data premiery nie została potwierdzona, ale wszystko wskazuje na rok 2024. Publikacja nowego materiału wideo, który daje pewien wgląd w możliwości graficzne wersji PC, potwierdza teorie o możliwej premierze w nadchodzących miesiącach.

Horizon Forbidden West Complete Edition wykorzysta doskonałe możliwości platformy, aby zapewnić wrażenia z jeszcze lepszą grafiką, szczególnie na tych konfiguracjach, które wykorzystują Deep Learning Super Sampling, DLAA i technologię Reflex firmy Nvidia. Jeśli uważasz, że Horizon Forbidden West wyglądał dobrze na PlayStation, pokochasz nowy materiał z PC.

 

 

Horizon Forbidden West zasługuje na wszelkie pochwały za oferowanie wyjątkowych wrażeń. Przyszłe wydanie gry na PC z pewnością znacznie zwiększy jej popularność. Oczywiście już teraz możesz zamówić klucz Steam Horizon Forbidden West Complete Edition w przedsprzedaży za pomocą naszej porównywarki i skorzystać z najlepszych rabatów.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare