Horizon Forbidden West: DLC Burning Shores wprowadza latającego wierzchowca

Horizon Forbidden West: DLC Burning Shores wprowadza latającego wierzchowca

Do premiery dodatku DLC Horizon Forbidden West, Burning Shores, pozostało już tylko kilka dni, więc czas przyjrzeć się temu, co oferuje to rozszerzenie. Zwiastun Burning Shores można obejrzeć tutaj:

 

 

Bound for L.A.

Ponownie wcielając się w postać Aloy, będziesz eksplorować postapokaliptyczne ruiny Los Angeles, wykonując zadania i rozwiązując różne zagadki. L.A. jest teraz krainą o wysokiej aktywności wulkanicznej, stąd trafny tytuł rozszerzenia.

Jednak najważniejszym elementem rozszerzenia jest prawdopodobnie nowy wierzchowiec Waterwing, stworzenie przypominające pterodaktyla, które pozwala latać w powietrzu, a nawet eksplorować głębiny pod wodą. Dzięki niemu nie padniesz ofiarą wulkanicznych zagrożeń nękających Los Angeles.

Waterwing nie jest jednak tylko kolejnym środkiem transportu. Ten stwór jest wyposażony w pociski w pysku i ogonie, których Aloy może użyć do ochrony przed bardziej dzikimi maszynami w tej nowej krainie. Potrafi również odrzucać wrogów, tworząc fale wstrząsów za pomocą swoich potężnych skrzydeł. To bardzo przydatny ptak.

 

 

Jak wspomniano wcześniej, Burning Shores będzie grą dostępną wyłącznie na PS5, ponieważ musi w pełni wykorzystać możliwości techniczne tej platformy. Na podstawie zwiastunów wydaje się, że deweloperzy właśnie to zrobili - grafika wygląda niesamowicie, szczególnie podczas lotu przez chmury. Jeśli masz PS5, to Horizon Forbidden West: Burning Shores zasługuje na miejsce na liście gier, w które warto zagrać.

Horizon Forbidden West: Burning Shores ukaże się 19 kwietnia 2023 roku. Zamówienie gry w przedsprzedaży zostanie nagrodzone dodatkowymi przedmiotami: strojem Blacktide Dye i łukiem Blacktide Sharpshot. Możesz zamówić w przedsprzedaży Horizon Forbidden West: Burning Shores na PS5 z naszej porównywarki. Jeśli nie masz jeszcze podstawowej wersji gry, możesz sprawdzić nasze oferty taniego klucza Horizon Forbidden West.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare