Instant Gaming EU
 
 

Rozgrywka w Alan Wake 2 jest bardziej wciągająca niż kiedykolwiek wcześniej

Rozgrywka w Alan Wake 2 jest bardziej wciągająca niż kiedykolwiek wcześniej

Niedawny Summer Game Fest z powodzeniem zastąpił targi E3 w roli jednego z głównych wydarzeń poświęconych grom wideo w czerwcu. Mieliśmy okazję poznać nowości dotyczące wielu nadchodzących gier, w tym niecierpliwie wyczekiwanego Alana Wake'a 2. Choć Remedy nie tak dawno przedstawiło Sagę Anderson jako jedną z dwóch bohaterów gry, teraz możemy zobaczyć ją w akcji. Gra będzie oferować dwie różne przygody, które są ze sobą powiązane, jedna z udziałem detektywa FBI, a druga z udziałem znanego bestsellerowego pisarza, który dał nazwę serii: Alan Wake we własnej osobie.

Dołącz do Sagi Anderson

Remedy miało w zanadrzu coś więcej dla fanów i już teraz można obejrzeć pierwszy fragment rozgrywki z gry Alan Wake 2 w ekscytującym materiale wideo. Ukazuje on Sagę Anderson podczas eksploracji pozornie opuszczonej chaty w lesie otaczającym Bright Falls, badając serię rytualnych morderstw.

 

 

Jak można zauważyć, walka wydaje się być bardziej wciągająca niż w poprzednich grach z serii Alan Wake. Akcja i fabuła idą w parze i przyczyniają się do stworzenia bardziej wciągającego doświadczenia. Remedy Entertainment wyjaśniło to w niedawnym wywiadzie:

"To bardziej spójny pakiet. To było coś, czego byliśmy bardzo świadomi od pierwszej gry; gdzie była historia, potem dużo walki, a potem trochę historii. Tutaj staramy się połączyć historię z walką i eksploracją. Mamy filmy, akcję na żywo, a wszystko to w nieco bardziej spójny sposób".

Ogólnie rzecz biorąc, Alan Wake 2 ma bardzo dobrą pozycję, aby stać się jedną z najważniejszych gier 2023 roku w gatunku survival horror. Pamiętaj, że możesz porównać najlepsze oferty na cdkey Alan Wake 2 na wszystkie platformy na naszej stronie internetowej. Premiera gry zaplanowana jest na 17 października na PC, Xbox Series X/S i PlayStation 5.

149.78zł
Alan Wake 2
Alan Wake 2
  • Oficjalna strona : Alan Wake 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Epic Games
  • Deweloper : Remedy Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 27 października 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare