Reżyser Cyberpunk 2077 dziękuje fanom za tysiące pozytywnych recenzji

Reżyser Cyberpunk 2077 dziękuje fanom za tysiące pozytywnych recenzji

Powroty po porażce nie są rzadkością w świecie gier. Niezależnie od tego, czy chodzi o katastrofalną premierę, brakujące funkcje czy słabą wydajność, wiele gier początkowo rozczarowuje, ale udaje im się odzyskać przychylność fanów dzięki wysiłkom deweloperów.

W szczególności możemy wspomnieć o No Man's Sky autorstwa Hello Games, przygodowej grze akcji, która miała katastrofalną premierę kilka lat temu. Jednak dzięki działaniom twórców, ulepszaniu gry i wydawaniu darmowych DLC, No Man 's Sky odzyskało sympatię fanów.

W podobnej sytuacji znalazł się również Cyberpunk 2077. Stworzona przez CD Projekt Red gra Cyberpunk 2077 to fabularna gra akcji. Po raz pierwszy została zapowiedziana w maju 2012 roku i cieszyła się dużym zainteresowaniem graczy. Po ponad ośmiu latach prac nad grą, fani mieli wysokie oczekiwania co do jej jakości. Cyberpunk 2077 ustanowił nawet rekordy zamówień przedpremierowych na Steam.

Cyberpunk 2077 był jedną z największych premier w historii gier wideo, ale jego debiut okazał się ogromnym rozczarowaniem. Brakowało w nim zawartości i występowały problemy z wydajnością. Cyberpunk 2077 był powszechnie krytykowany za błędy, zwłaszcza w wersjach konsolowych, które cierpiały z powodu problemów z wydajnością. Premiera była tak katastrofalna, że inwestorzy CD Projekt rozważali pozwanie studia za "istotnie wprowadzające w błąd informacje", a Sony usunęło ją nawet z PlayStation Store.

Powrót

W odpowiedzi na negatywne opinie społeczności, CD Projekt Red nie zawahał się i zabrał się do pracy nad ulepszeniem Cyberpunk 2077. Pierwszą dużą aktualizację wydali 22 stycznia 2021 roku, a kolejną 17 sierpnia 2021 roku. CD Projekt Red współpracował również ze studiem animacji Trigger, aby wydać anime Cyberpunk: Edgerunners, które spotkało się z uznaniem krytyków, chwaląc postacie, animację i budowę świata. Te aktualizacje i anime znacząco przyczyniły się do odzyskania sympatii społeczności graczy.

Teraz, po premierze najnowszego, uznanego DLC do gry Cyberpunk 2077 Phantom Liberty, dyrektor gry Paweł Saśko podziękował społeczności gry za tysiące pozytywnych recenzji na Steam, które gra otrzymała w ciągu ostatnich 30 dni.

To zasłużony sukces CD Projekt Red. Odzyskali sympatię fanów dzięki swojemu zaangażowaniu, wysiłkom i determinacji w ulepszaniu swojej gry. Przyszłość Cyberpunk 2077 wygląda teraz bardzo obiecująco, zwłaszcza z nadchodzącym sequelem o nazwie kodowej "Orion", który właśnie został ujawniony.

Jak zawsze, DLCompare to jedyne miejsce, w którym można znaleźć najlepsze oferty na popularne gry. Kup Cyberpunk 2077 w najlepszej cenie już teraz, korzystając z naszej porównywarki cen.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare